Powalczyli na Słowacji

Nowy sezon 2023 KS Akademicki Evan zaczyna startem w ramach słowackiej ligi kickboxingu. Dla większości reprezentantów klubu był to pierwszy start w życiu, który wypadł pomyślnie.

– Twarde pojedynki zaliczyli Milena Bryja i Karol Chrobak w których jednak górą byli słowaccy przeciwnicy –  opowiada trener KAA Evan Nowy Sącz Krzysztof Bulanda. – W ringu walczyliśmy ze zmiennym szczęściem. Swój pojedynek 3:0 wygrała Gabriela Migda, Julia Szmit przegrywa przez RSC w 1 rundzie. Reprezentujący nasz klub studenci WSB-NLU po trzymiesięcznych przygotowaniach, po raz pierwszy biorą udział w “prawdziwych” zmaganiach sportowych. Panowie Tokarczyk, Oriański, Zagórski wygrywają pierwsze pojedynki w swoim sportowo – studenckim życiu, cały czas szykując formę na Akademickie Mistrzostwa Polski, które odbędą się w maju w Warszawie. Jedyny obcokrajowiec w naszych szeregach, także student WSB-NLU, Kazach Dauren Ismukhanov stoczył ciężki i twardy pojedynek, który ujmy nie przynosi. Serdeczne podziękowania dla panów Mirosława Dominika i Grzegorza Mroza oraz firm Duo Travel, Muszynianka i Piwniczanka za pomoc w wyjeździe do słowackich Koszyc.

Zdaniem trenera dorobek medalowy byłby większy a wrażenia z wyjazdu o wiele lepsze gdyby zawody były lepiej zorganizowane, a Słowacy na co dzień reprezentują o wiele wyższy poziom organizacyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony