Powstaje film promujący Krynicę-Zdrój

Ruszyły pierwsze nagrania do filmu, promującego Krynicę-Zdrój. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju razem ze Stowarzyszeniem “Stowarzyszeni dla Sądeckiej Ziemi”, którego prezesem jest Aneta Hasior-Mordarska realizuje projekt „Wszędzie dobrze, u nas najlepiej”, na który otrzymano dofinansowanie ze Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

Zadanie realizowane jest w ramach konkursu KOCHAM SĄDECKIE przy wsparciu finansowym Powiatu Nowosądeckiego. Klip nagrywa Krynica.tv, natomiast koordynatorem działań ze strony szkoły jest Dorota Pacut – nauczycielka przedmiotów hotelarskich.

Oprócz dobrej zabawy, wspaniałej przygody i nabytej wiedzy na temat turystyki w regionie, uczniowie będą mieli okazje współpracować z profesjonalnym montażystą, grafikiem, kamerzystą, którzy odpowiadać będą za powstanie klipu, wprowadzając młodych ludzi w świat reklamy i dziennikarstwa – mówi Maria Aleksander-Pisz, dyrektor ZSP w Krynicy-Zdroju. – Zanim powstanie klip, prezentujemy zdjęcia z planu filmowego.

źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony