Prezydent spotkał się z obywatelami Ukrainy

Dziś w Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie Prezydenta Ludomira Handzla z obywatelami Ukrainy, którzy przebywają na terenie naszego miasta. Prezydent przedstawił wszystkim obecnym oferty, które zostały przygotowane dla nich całkowicie bezpłatnie.

Podczas spotkania wypowiadali się sądeccy radni m. in. Dawid Dumana, który przedstawił ofertę zorganizowaną przez kluby sportowe.

Wystosowaliśmy ofertę przygotowaną przez kluby sportowe. Państwa dzieci będą mogły uczestniczyć w zajęciach z piłki nożnej, rugby, zajęć z koszykówki i siatkówki nie tylko na hali, ale także na obiektach otwartych. Zajęciami animacyjnymi zajmie się także Fundacja Będzie Dobrze. Wszelkie informacje na stronie Miasta Nowy Sącz – mówił Dawid Dumana

(1) Sądeckie Kluby Pomagają | Facebook

Na pytania zgromadzonych odpowiadali także przedstawiciele policji, straży granicznej, a także Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta.

Miejski Ośrodek Kultury pękał w szwach. Prezydent obiecał, że takich spotkań będzie więcej o czym będzie na bieżąco informował.

Już jutro specjalna sesja Rady Miasta, podczas której zostanie podjęta uchwała o nadania każdemu obywatelowi Ukrainy, który przebywa na terenie naszego miasta Karty Nowosądeczanina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony