Rusza IV liga Małopolska

W sobotę rozpoczynają się rozgrywki w IV lidze Małopolska, po reformie, w której jest 18 zespołów. Po znakomitym sezonie w „okręgówce” – wszystkie wygrane mecze – awansowała Barciczanka. Czy teraz będzie równie skutecznie?

– Jaki będzie ten sezon? Nie wiem – mówi gwiazda zespołu z Barcic, piłkarz, który grał w ekstraklasie i I lidze Maciej Korzym.- Obecna czwarta liga to coś zupełnie innego niż w poprzednim sezonie. Jest wiele mocnych ekip i z pewnością każdy mecz to będzie walka. Wiele osób pyta mnie czy będziemy równie skuteczni jak niedawno. Powtórzenie takiego wyniku będzie bardzo trudne. Nie ma z nami Maćka Małkowskiego, który był motorem napędowym i dobrym duchem. Pojawiło się kilku nowych piłkarzy i potrzeba trochę czasu na zgranie. Na pewno będziemy chcieli grać skutecznie.

Barciczanka sezon 2022 – 2023

Górny rząd od lewej: Adrian Basta, Filip Białowódzki, Jakub Miechurski, Grzegorz Ciężobka, Wiktor Martuszewski, Krzysztof Tarasek, Wojciech Oleksy Środkowy rząd od lewej: Krzysztof Obrzut- Skarbnik/Dyrektor klubu, Maciej Wańczyk, Szymon Zygmnt, Marcin Krywoborodenko, Mariusz Różalski, Konrad Mrózek, Łukasz Krupa, Sylwester Tokarz, Tomasz Zawiślan, Marian Citak-Kitman, Jarosław Janus-Masażysta.

Dolny Rząd od lewej: Marek Maślejak, Maciej Korzym, Krzysztof Stafiński- Kierownik, Mateusz Dwojak- I Trener, Paweł Zwoliński II Trener/tr. Bramkarzy, Dawid Basta, Michał Gryźlak.

Nieobecny podczas sesji zdjęciowej: Dariusz Łukasik, Rafał Stańczak.

Napisz do: Paweł Zwoliński

IV Liga Małopolska

I Kolejka

6 sierpnia – sobota

Poprad Muszyna – Glinik Gorlice, 11:00

Orzeł Ryczów – Okocimski KS Brzesko, 16:00

Barciczanka Barcice – LKS Jawiszowice, 17:00

Radziszowianka Radziszów – Limanovia Limanowa, 17:00

Wierchy Rabka Zdrój – Dalin Myślenice, 17:00

Beskid Andrychów – Bruk-Bet Termalica II Nieciecza, 17:00

Słomniczanka Słomniki – Unia Oświęcim, 17:00

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Wiślanie Jaśkowice, 17:00

Lubań Maniowy – Wolania Wola Rzędzińska, 17:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony