Sądeccy policjanci zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali ich właściciela

Ponad 200 gramów środków odurzających zabezpieczyli sądeccy policjanci w jednym z mieszkań w Nowym Sączu. 37-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków i może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Jak informuje kom. Justyna Basiaga Oficer Prasowy KMP w Nowym Sączu policjanci zajmujący się w sądeckiej komendzie zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 37-letni mieszkaniec Nowego Sącza może posiadać narkotyki. 22 grudnia zatrzymali podejrzewanego sądeczanina na jednej z ulic Nowego Sącza. Podczas kontroli osobistej funkcjonariusze ujawnili przy nim 50 gramów marihuany. Następnie, w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego, policjanci znaleźli różnego rodzaju opakowania, w których znajdował się susz roślinny. Po przebadaniu i zważeniu zabezpieczonego suszu okazało się, że sądeczanin posiadał łącznie ponad 200 gramów marihuany.

Mieszkaniec Nowego Sącza został zatrzymany i przewieziony do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków (art. 62 ust. 2 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii), za co grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Tymczasem prokurator zastosował wobec 37-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony