Sądeczanie na Słowacji

Zawodnicy Akademicki Evan Nowy Sącz gościli w słowackim Bardejovie w ramach Słowackiej Ligi Kickboxingu. Sądeczanie zaprezentowali się bardzo dobrze, a najmłodsi zaliczyli pierwsze walki w życiu.

– Roczne treningi studentów WSB-NLU zaowocowały zwycięstwami – mówi trener Krzysztof Bulanda – Swoje wali wygrali Jakub Zagórski (69 kg) i Bartłomiej Oriański (79 kg) w kick light i light contact. Natomiast Marcin Galos (89 kg) zdobył brązowy medal w wersji kick light. Jego kolega Karol Chrobak (42 kg) stoczył pięć pojedynków, zwyciężając w kick light i zajmując drugie miejsce w light contacie. Cieszą także debiuty. Nasza pięcioletnia Rita Bulanda (21 kg) i ośmioletni Denis Dąga(42 kg) zaliczyli pierwszy “prawdziwy” turniej w swoim życiu. Wróciliśmy ze Słowacji zadowoleni.

Zawodnicy i trener dziękuje za wsparcie, bez którego nie byłby możliwy wyjazd i treningi: Mirosławowi Dominikowi (Giełda Rolno – Spożywcza), Grzegorzowi Mrozowi (Mennica Sądecka).

– Nie zapominamy o klubowych – platynowych mecenasach sportu – dodaje Krzysztof Bulanda. – Jak zawsze są z nami Muszynianka, Piwniczanka, Grupa Grand i naszej uczelni WSB-NLU Nowy Sącz z kanclerzem Przemysławem Bochenkiem na czele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony