
Kilka dni temu Rada Nadzorcza MKS Sandecja podjęła decyzję, o powołaniu Arkadiusza Aleksandra na prezesa klubu, wcześniej wiceprezesa. Natomiast Miłosz Jończyk będzie prokurentem MKS-u.

Kilka dni temu Rada Nadzorcza MKS Sandecja podjęła decyzję, o powołaniu Arkadiusza Aleksandra na prezesa klubu, wcześniej wiceprezesa. Natomiast Miłosz Jończyk będzie prokurentem MKS-u.