Sandecja ma nowego prezesa

źródło: Oficjalna strona MKS Sandecja

Kilka dni temu Rada Nadzorcza MKS Sandecja podjęła decyzję, o powołaniu Arkadiusza Aleksandra na prezesa klubu, wcześniej wiceprezesa. Natomiast Miłosz Jończyk będzie prokurentem MKS-u.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Poprawa dostępności strony