SEMINARIUM DLA PRZEWODNIKÓW TURYSTYCZNYCH, INSTYTUCJI OCHRONY DZIEDZICTWA KULTUROWEGO I PRZYRODNICZEGO

Zapraszamy na seminarium dla przewodników turystycznych, instytucji ochrony dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego, podczas którego przedstawimy nowe narzędzie promocji regionu, które może być dla Państwa użyteczne dostarczając informacji i materiałów pomocnych w Waszej pracy.

Spotkajmy się 13 maja o godz. 11.00 w Sali Ratuszowej Miasteczka Galicyjskiego w Nowym Sączu (ul. Lwowska 226).

Chcemy się podzielić systematyczną wiedzą o filmowym dziedzictwie. Dla pasjonatów będzie szczegółowa baza danych, dla turystów odwiedzających nasze pogranicze – propozycja szlaku, na którym miejsca związane z filmem lub jego twórcami sąsiadują z mnóstwem innych unikatowych atrakcji.

Podczas seminarium zaprezentujemy to nowe narzędzie, a także porozmawiamy z Joanną Kos – Krauze – wybitną reżyserką, która niejeden raz skorzystała w swych filmach z atutów regionu. A były to nie tylko krajobrazy i budowle, lecz także związane z Małopolską postaci i historie. Zwiedzimy też Miasteczko i Skansen przypatrując się im okiem filmowca.

Aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz zgłoszenia, a następnie odesłać go do dnia 10 maja na adres: m.paszek@mcksokol.pl.

Formularz zgłoszenia oraz program wydarzenia znajdują się na stronie www.mcksokol.pl

https://mcksokol.pl/wydarzenie/seminarium-dla-przewodnikow-turystycznych-instytucji-ochrony-dziedzictwa-kulturowego-i-przyrodniczego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony