Spotkanie autorskie z Beata Skrzypczak – 2.02.2024

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Beatą Skrzypczak, która będzie promować książkę „El Roi”.

Autorka w powieści „El Roi” płynnie przenosi nas między epokami, odsłaniając tajemnice, które kształtują losy trzech bohaterów. Znajdziecie w niej echa Starego Testamentu, głęboką emocjonalność oraz fascynujące opowieści o przeszłości, które rzutują na teraźniejszość. To literacka podróż, również po Nowym Sączu, która nie tylko dostarcza emocji, ale także skłania do refleksji nad własnymi korzeniami, tożsamością oraz nieustającym wpływem historii na nasze życie.

Spotkanie odbędzie się 2 lutego br. (piątek) o godz. 17:00 w Bibliotece Głównej przy ul. Franciszkańskiej 11.

Wstęp wolny.

Zapraszamy!

El Roi to nie tylko pełna emocji narracja i opowieść o losach Adeli, Estery i Jakuba. To także sentymentalna podróż po Nowym Sączu, Zawadzie i okolicach z perspektywy żydów i nie tylko. Dzieje historii splatają się z losami bohaterów zmuszając do refleksji nad tożsamością, ludzkimi wyborami przenosząc nas w inny świat.

Beata Skrzypczak: Urodzona w Nowym Sączu, od lat związana sercem ze Śląskiem. Absolwentka translatoryki hiszpańskiej na Uniwersytecie Śląskim, rozmiłowana w bogactwie literatury hiszpańskojęzycznej. Od 2018 roku właścicielka marki „Opowiemci”, miejsca, gdzie literatura staje się źródłem inspiracji i wymiany myśli dla czytelników. Tu w corocznym rankingu docenia i wyróżnia twórców promujących czytelnictwo. Organizatorka spotkań dla miłośników literatury w ramach festiwalu Książkonalia w Katowicach.

Opis pochodzi od wydawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony