Światowy Tydzień Przedsiębiorczości już 13 listopada!

Przedsiębiorczość to nie tylko jeden z przedmiotów szkolnych, ale również postawa, zdolność do doskonalenia własnych pomysłów, dążenie do znalezienia najlepszego wyjścia z danej sytuacji. Przedsiębiorczość to postawa pożądana społecznie więc podejmowane są liczne działania mające na celu promowanie i inspirowanie ludzi.

Międzynarodowy projekt „Światowy Tydzień Przedsiębiorczości”, który będzie się odbywał w całej Polsce w dniach 13-19 listopada br., ma na celu promowanie uczestnictwa w biznesowych inicjatywach, za pomocą organizowania bezpłatnych szkoleń, warsztatów, kampanii promocyjnych itp.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to inicjatywa, w której różne instytucje organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty itp. dotyczące takich aspektów jak: innowacje społeczne, programy europejskie dla przedsiębiorców, finanse, rozwój własnych firm i start-upów, budowanie własnej marki, a także rozwój różnych umiejętności miękkich, przydatnych w pracy i w biznesie. Wydarzenia będą odbywać się zarówno stacjonarnie jak i online. Oprócz udziału w ww. szkoleniach i spotkaniach jako uczestnik inicjatywy, można również dołączyć do grona partnerów projektu i samemu zorganizować takie wydarzenie w swoim regionie.

Nad wszystkim czuwa Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Każde województwo posiada własnego koordynatora regionalnego z którym należy współpracować w celu organizacji konkretnych wydarzeń.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu!

  1. Sądecki Urząd Pracy przygotował lekcję przedsiębiorczości i indywidualne porady zawodowe z konsultantami – klik,
  2. Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego zaplanował jednodniowe warsztaty „Przedsiębiorczość i samozatrudnienie” skierowane głównie do ludzi młodych – klik,
  3. Zapraszamy do śledzenia wydarzeń w Małopolsce na bieżąco: klik

Zapraszamy do śledzenia wydarzeń w Małopolsce na bieżąco:

Tydzień przedsiębiorczość

Tydzień przedsiębiorczości w Małopolsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony