Święto Dziadków w czasach pandemii

Każdego roku przedszkolaki szykowały się na to wydarzenie z wielką determinacją oraz dumą. Przygotowania trwały tygodniami, aby w końcu w przedszkolu zagościli Ci najważniejsi – Babcie i Dziadkowie.

Jak wyglądało Święto Dziadków w tym roku opowiada nam wychowawczyni grupy Mróweczki z Niepublicznego Przedszkola Sióstr Felicjanek im. Świętej Rodziny w Nowym Sączu.

Dzień Babci i Dziadka w Niepublicznym Przedszkolu Sióstr Felicjanek im. Świętej Rodziny w Nowym Sączu

“Dzień Babci i Dzień Dziadka to bardzo ważna uroczystość, w tym roku obchodzimy je w naszym  przedszkolu inaczej. Niestety przez pandemię nie mogliśmy zorganizować tradycyjnego spotkania. Jednak nie zapomnieliśmy o tych ważnych osobach jakimi są dziadkowie. Wszystko przygotowane było tak jakby Babcia i Dziadek mieli Nas odwiedzić, była przygotowana dekoracja, dzieci nauczyły się piosenek, wierszyków i układu tanecznego. Ich występy zostały nagrane, następnie przegrane na płytki DVD i za pośrednictwem rodziców zostaną przekazane dziadkom. Przedszkolaki oprócz występu artystycznego przygotowały laurki i inne prezenty między innymi serduszka z masy solnej a także serduszka w ramce “za co kochają swoją babcię i swojego dziadka.”

Prezenty przygotowane przez przedszkolaki z grupy Mróweczki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony