Szansa na Sukces Bulzaka

Dzisiaj w niedzielne popołudnie odbył się finał Szansy na Sukces. Ciekawostką jest, że występował w nim mieszkaniec Nowego Sącza Tomasz Bulzak. W pierwszej rundzie było dziesięciu piosenkarzy, którzy śpiewali w parach z gwiazdami. Nasz sądecki Tomasz śpiewał z Natalią Niemen piosenkę “Sen o Warszawie”. Telewidzowie wybierali za pomocą smsów trzech najlepszych uczestników programu. Znalazł się wśród nich Tomasz.

W finale jako pierwszy z trójki finalistów zaśpiewał już solo piosenkę Krzysztofa Krawczyka “Nie zostało nam już nic”, którą wcześniej wylosował. Obok niego w finale byli jeszcze Ula Issel z piosenką Maryli Rodowicz “Małgośka” i Aleksandra Orłowska z piosenką Agnieszki Osieckiej “Czy te oczy mogą kłamać”.

Telewidzowie głosowali i sądeczanina okrzyknięto po chwili zwycięzcą całego programu. Tym samym otworzyła się przed nim droga do 58 krajowego finału polskiej piosenki w Opolu dla debiutantów. Zaproszenie wręczał mu sam prezes telewizji polskiej Jacek Kurski. A cały program Szansy na Sukces prowadził Marek Sierocki. Na sam koniec programu gościnnie zaśpiewał poprzedni zwycięzca edycji Szansy na Sukces Łukasz Brodowski. Jesteśmy dumni, że piosenkarz pochodzi z naszych okolic i życzymy mu powodzenia w Opolu. 

tekst/fot.: PAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony