Teatr Komedia czyli śmiech „Na pełnych obrotach”

Warszawski Teatr Komedia jest zawsze oczekiwany przez sądecką publiczność na Jesiennym Festiwalu Teatralnym. Zawsze przywozi znakomite spektakle, które dają radość i kilkadziesiąt minut wytchnienia od codzienności.

Nie inaczej było w środę. Przedstawienie „Na pełnych obrotach” to ponad dwie godziny śmiechu. Publiczność bawiła się znakomicie, ale i aktorzy również, co było widać i słychać. Na scenie wystąpili znani i lubiani artyści, którym publiczność zgotowała owację na stojąco.

W programie JFT czytamy: – Typowa „zwariowana” farsa autorstwa mistrza tego gatunku Dereka Benfielda, która przyprawi Was o zawrót głowy i wywoła niepohamowane salwy śmiechu. Znany i doświadczony gospodarz popularnego telewizyjnego talk-show, Patrick Sumner, za wszelką cenę pragnie pokazać się ze swej najlepszej strony swojemu nowemu szefowi. Od przebiegu ich spotkania w eleganckim londyńskim mieszkaniu Patricka zależy jego dalsza, zagrożona spadkiem telewizyjnych notowań, kariera. Jednak, jak wiadomo, jeżeli coś może się nie udać, nie uda się na pewno… Szczególnie, gdy ma się przyjaciela, który ma zwyczaj przyprowadzać do naszego mieszkania swoje świeżo poderwane dziewczyny na krótkie przechowanie. Szczególnie, jeżeli tych dziewczyn jest więcej niż jedna. Szczególnie, jeśli ma się żonę, której miało nie być w domu, a nieoczekiwanie jest. I szczególnie gdy nasz szef, który ma wygórowane standardy moralne, myśli, że naszą żoną jest kobieta, która naszą żona nie jest, ale chciałaby nią być. Zaś ta, która jest naszą żoną, uważana jest przez szefa za kochankę, podczas gdy ta, która żoną nie jest coraz bardziej podoba się szefowi jako nasza żona. I do tego oczywiście nasz przyjaciel, który wraca po pozostawioną na krótkie przechowanie dziewczynę, obraża szefa i wychodzi z naszą żoną. A to dopiero początek…”

„NA PEŁNYCH OBROTACH” Dereka Benfielda

Teatr KOMEDIA z Warszawy

Reżyseria: Tomasz DUTKIEWICZ

Obsada: Katarzyna KWIATKOWSKA, Sandra STANISZEWSKA – HERBICH, Marta WIERZBICKA, Tomasz DEDEK, Jan JANKOWSKI, Rafał CIESZYŃSKI.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony