To już fakt – Iwona Mularczyk kandydatką na prezydenta Nowego Sącza

To, co było od wielu tygodni plotką stało się faktem. Podczas konferencji prasowej ogłoszono oficjalnie, że Iwona Mularczyka jest kandydatką na stanowisko prezydenta Nowego Sącza z poparciem PiS.

Po obecnie szafującym Nowym Sączem prezydencie do wyścigu o fotel włodarza miasta zgłosił Ryszard Nowak z własnym komitetem, Ryszard Wilk z Konfederacji, oraz wspomniana Iwona Mularczyk z PiS. Warto przypomnieć, że pięć lat temu starła się w drugiej turze właśnie z obecnym prezydentem i przegrała.

Pod nieobecność posła Arkadiusza Mularczyka kandydatkę oficjalnie przedstawił poseł Patryk Wicher, który powiedział. – Zgodnie z decyzją m. in. prezesa Jarosława Kaczyńskiego zostałem upoważniony do ogłoszenia, iż kandydatką w wyborach na stanowisko prezydenta Nowego Sącza jest Iwona Mularczyk.

– Dziękuję, że zostałam obdarzona mandatem zaufania i będę mogła ubiegać się o zaszczytny urząd prezydenta naszego miasta. – dodała Iwona Mularczyk. – Te wybory to obrona Nowego Sącza przed tym, co się teraz w naszym mieście dzieje. To niedokończone inwestycje, kiepski stan spółek miejskich, itd…Dzisiaj śmieją z Nowego Sącza w całej Polsce. Miastu brakuje współpracy z sąsiednimi gminami. Przyszły prezydent powinien być otwarty na mieszkańców. Samorząd ma łączyć, a nie dzielić. Mam nadzieję, że te wybory pokażą jakiego Nowego Sącza chcą mieszkańcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony