Uciekał przed policjantami! Nie miał prawa jazdy i posiadał narkotyki

Dzięki spostrzegawczości i szybkiej reakcji policjantów Ogniwa Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu 23-letni mieszkaniec Sądecczyzny, który posiadł przy sobie narkotyki, został zatrzymany. Mężczyzna już usłyszał zarzut.

kryształki mefedronu w woreczkach strunowych, źródło: KMP w Nowym Sączu

9 marca około godz. 22:30 w czasie patrolowania centrum Nowego Sącza policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem. Kiedy kierowca zauważył sygnały świetlne w radiowozie, gwałtownie zatrzymał swój samochód, wyszedł z niego i zaczął uciekać.

Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali uciekiniera, którym okazał się 23-letni mieszkaniec Sądecczyzny. Pytany o powód ucieczki, młody mężczyzna twierdził, że obawiał się kontroli, ponieważ nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Jednak nie tylko to miał na sumieniu – w trakcie przeszukania okazało się, że w kieszeni spodni ma 13 woreczków z zawartością biało-żółtawych kryształków. 23-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy na Grottgera. Badanie ujawnionej substancji narkotesterem wykazało, że jest to mefedron o łącznej wadze ponad 10 gramów.

Następnego dnia młody mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony