Ukradł 750 złotych z firmowej szatni

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu zatrzymali złodzieja, który z szatni jednej z firm ukradł 750 złotych. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy sprawca niedługo cieszył się łupem. Teraz 20-latek za kradzież  odpowie przed sądem.

13 kwietnia br. około godziny 13:30, oficer dyżurny sądeckiej Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży pieniędzy. Sprawca wszedł na teren jednej z sądeckich firm i z otwartej szafki znajdującej się w szatni ukradł 750 złotych, po czym oddalił się w nieznanym kierunku. –poinformowała podkom Justyna Basiaga Złodzieja zarejestrowały kamery monitoringu, dzięki czemu policjanci znali wizerunek mężczyzny, który dopuścił się tego czynu. Funkcjonariusze natychmiast zaczęli działać, a rysopis sprawcy został przekazany patrolom pełniącym służbę na terenie miasta.

Już kilkadziesiąt minut od zgłoszenia, na terenie osiedla Gorzków, policjanci zatrzymali mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy. W trakcie przeszukania 20-latka, mundurowi odnaleźli przy nim większą część skradzionej gotówki. Jak twierdził, za resztę kupił sobie pizzę. – dodaje podkom. Basiaga

Sądeczanin został przewieziony do komendy i osadzony w policyjnej celi. 14 kwietnia br. 20-latek usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.

źródło/fot.: KMP Nowy Sącz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony