Uwaga! 6 sierpnia br. w gm. Stary Sącz utrudnienia w ruchu związane z wyścigiem kolarskim

W sobotę 6 sierpnia br. na terenie gminy Stary Sącz zostanie zorganizowany „Wyścig By Tomasz Marczyński – II Edycja Stary Sącz 2022”. W związku z tym sportowym wydarzeniem należy spodziewać się utrudnień w ruchu.

Rozpoczęcie przejazdu uczestników wyścigu planowane jest 6 sierpnia br. o godzinie 10:10 z Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania przy ulicy Papieskiej w Starym Sączu. Uczestnicy imprezy przejadą ulicami: Papieską, Topolową, Węgierską, Nową i Partyzantów w Starym Sączu, następnie przez Moszczenicę Niżną i Wyżną, Skrudzinę i Gołkowice Dolne, by około godziny 11:00 dotrzeć do szkoły podstawowej w Gaboniu. Później, w drugim etapie imprezy uczestnicy będą startować pojedynczo z terenu szkoły w kierunku Przehyby.

Policjanci sądeckiej drogówki będą zabezpieczać wyścig oraz newralgiczne miejsca na trasie Stary Sącz-Gaboń. Przejazd uczestników będzie odbywać się przy ograniczonym ruchu kołowym przy zajęciu przez kolarzy połowy jezdni (będą poruszać się prawym pasem ruchu). Z kolei na odcinku Gaboń-Przehyba o bezpieczeństwo uczestników będą dbać druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej.

Kierujących i pozostałych uczestników ruchu drogowego prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony