Uwaga! Zamykają drogi w Klęczanach, Łącku i Gołkowicach

Jak informuje Powiatowy Zarząd Dróg w najbliższych dniach, a właściwie już jutro z powodu prowadzenia robót końcowych chwilowo zamknięte będą niektóre drogi na Sądecczyźnie.

Klęczany!

Jutro, 28 grudnia 2023 r. w godzinach 8:00 – 14:00 będą prowadzone prace związane z wykonaniem nowej nawierzchni bitumicznej na moście w miejscowości Klęczany w ciągu drogi powiatowej Limanowa – Chełmiec. W związku z tym droga ta będzie zamknięta dla ruchu na długości ok 150 m.

Objazd zamkniętego odcinka będzie możliwy drogami krajowymi nr 28 i 75, drogami powiatowymi: Trzetrzewina – Krasne Potockie – Męcina i Tęgoborze- Chomranice oraz drogami gminnymi.

Gołkowice Górne

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że w czwartek 28 grudnia będą roboty związane z układaniem warstw bitumicznych jezdni na skrzyżowaniu dróg powiatowych Gołkowice Górne – Gaboń i Gołkowice Górne – Łazy Brzyńskie w rejonie kościoła i szkoły w miejscowości Gołkowice Górne.

W związku z tym w godz. 8:00 – 15:00 wystąpią czasowe zamknięcia dla ruchu jezdni dróg w obrębie skrzyżowania. Objazd zamkniętych odcinków dróg powiatowych możliwy będzie drogami gminnymi.

Łącko

W piątek, 29 grudnia, prowadzone będą roboty związane z układaniem warstw bitumicznych jezdni na skrzyżowaniu dróg powiatowych Łącko – Naszacowice i Łącko – Wola Kosnowa w rejonie kościoła i szkoły w miejscowości Łącko.

W związku z tym w godz. 8:00 – 15:00 wystąpią czasowe zamknięcia dla ruchu jezdni dróg w obrębie skrzyżowania.

Objazd zamkniętych odcinków dróg powiatowych możliwy będzie drogami gminnymi.

Uwaga! W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych w podanym terminie roboty zostaną przesunięte na kolejne dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony