Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na ul. Falkowskiej w Nowym Sączu

W związku z odbudową ul. Falkowskiej w Nowym Sączu wprowadzona zostanie zastępcza organizacja ruchu. Wymieniona zostanie nie tylko nawierzchnia asfaltowa jezdni, pobocza i peron przystankowy również przejdą gruntowną renowację. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia.


– Od środy (25 października) rozpocznie się remont ul. Falkowskiej na odcinku ok. 1200 mb. od granicy miasta. W trakcie remontu zostanie wymieniona nawierzchnia asfaltowa jezdni, wykonane zostaną pobocza oraz peron przystankowy. Podczas robót rozbiórkowych i ułożenia asfaltowej warstwy wiążącej, ruch sterowany będzie ręcznie lub z zastosowaniem sygnalizacji świetlnej – poinformowali przedstawiciele Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu.Prace wykonane zostaną w ramach zadania pn. „Remont drogi powiatowej nr 1573 K (ul. Falkowska) w km od 02+293,00 do km 03+487,00 w miejscowości Nowy Sącz, Miasto Nowy Sącz”. Dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg wynosi 649 537,00 złotych, natomiast całkowity koszt realizacji tego przedsięwzięcia to 1 082 562,21 złotych.

Dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zastępczej organizacji ruchu oraz przeprasza za utrudnienia.


Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: MZD NS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony