W niższych ligach było ciekawie i nudno zarazem

W sobotę i niedzielę pogoda sprzyjała więc kibice licznie odwiedzali stadiony w niższych ligach piłkarksich. W IV lidze Wschód oraz nowosądeckiej okręgówce jak na razie jest nudno. Liderzy, czyli Termilica II Nieciecza oraz Barciczanka wygrywają i to wyosko wszystkie swoje mecze. Mają już ogromną przewagę nad rywalami i niewiele wskazuje na to, że jest zespół, który „dobierze” się im do skóry.

IV Liga – Wschód

XIII Kolejka

Skalnik Kamionka Wielka – Sokół Słopnice 1:1

Poprad Muszyna – Dunajec Zakliczyn 3:1

Lubań Maniowy – Radłovia Radłów 7:1

Metal Tarnów – Jarmuta Szczawnica 1:0

Bocheński KS – Tarnovia Tarnów 0:1

Glinik Gorlice – Okocimski KS Brzesko0:0

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza – Limanovia Limanowa 2:0

Wolania Wola Rzędzińska – Kolejarz Stróże 4:1

Wierchy Rabka Zdrój – Watra Białka Tatrzańska 3:1

Aktualna tabela

1. Bruk-Bet Termalica II Nieciecza133948-6
2. Kolejarz Stróże132829-17
3. Lubań Maniowy132829-11
4. Limanovia Limanowa132532-17
5. Poprad Muszyna132528-13
6. Watra Białka Tatrzańska132226-20
7. Tarnovia Tarnów132119-19
8. Wierchy Rabka Zdrój132021-18
9. Glinik Gorlice122020-18
10. Okocimski KS Brzesko131915-16
11. Wolania Wola Rzędzińska131821-26
12. Metal Tarnów131416-24
13. Skalnik Kamionka Wielka131217-23
14. Dunajec Zakliczyn131019-35
15. Jarmuta Szczawnica13917-33
16. Sokół Słopnice1179-22
17. Bocheński KS13514-29
18. Radłovia Radłów1237-40

Liga Okręgowa – Nowy Sącz

X Kolejka

KS Biecz – Biegoniczanka Nowy Sącz 0:2

Barciczanka Barcice – Sokół Stary Sącz 5:1

Helena Nowy Sącz – LKS Kobylanka 2:1

Łosoś Łososina Dolna – LKS Uście Gorlickie

LKS Łużna – Hart Tęgoborze 1:2

LKS Wójtowa – Poprad Rytro 2:1

LKS Zagórzany – Dunajec Nowy Sącz 0:3

Zyndram Łącko – Gród Podegrodzie 1:0

Aktualna tabela

1. Barciczanka Barcice103054-6
2. Dunajec Nowy Sącz102324-12
3. Biegoniczanka Nowy Sącz101931-29
4. Gród Podegrodzie101924-12
5. Hart Tęgoborze101617-14
6. LKS Wójtowa101613-24
7. LKS Uście Gorlickie101617-16
8. Sokół Stary Sącz101418-16
9. KS Biecz101210-12
10. Poprad Rytro101224-30
11. Łosoś Łososina Dolna101221-21
12. Zyndram Łącko10128-14
13. LKS Zagórzany101113-19
14. Helena Nowy Sącz10810-21
15. LKS Kobylanka10810-15
16. LKS Łużna10112-45

A Klasa – Nowy Sącz

X Kolejka

Zamczysko Marcinkowice – Ogniwo Piwniczna Zdrój 5:0

Grybovia Grybów – Budowlani Jazowsko 3:3

Wicher Mogilno – Orzeł Ptaszkowa 3:3

Górka Szczereż – Zawisza Rożnów 0:1

Nawoj Nawojowa – KPT Nawojowa 2:1

Amator Paszyn – LKS Mszalnica 7:0

Victoria Witowice Dolne – Olimpik Powroźnik 4:1

Dąbrovia Wielogłowy – ULKS Korzenna 1:2

Aktualna tabela

1. ULKS Korzenna102842-5
2. Amator Paszyn102532-6
3. Dąbrovia Wielogłowy101932-12
4. Nawoj Nawojowa101820-26
5. Victoria Witowice D.101832-13
6. Orzeł Ptaszkowa91728-11
7. Grybovia Grybów91726-12
8. Zawisza Rożnów101724-17
9. Zamczysko Marcinkowice101616-14
10. Górka Szczereż101311-17
11. KPT Nawojowa10922-19
12. Budowlani Jazowsko9817-31
13. LKS Mszalnica10811-33
14. Olimpik Powroźnik10715-31
15. Ogniwo Piwniczna Zdrój937-43

B Klasa – Nowy Sącz

IX Kolejka

Jedność Nowy Sącz – Chruślice Nowy Sącz 4:3

LKS Świniarsko – Galicja Nowy Sącz 7:2

Barciczanka II Barcice – Piątkovia Łęg

Polany Berest – ULKS Przydonica

Pauzowały zespoły: LKS Łęka, Królovia Królowa Górna, Zawada Nowy Sącz.

Aktualna tabela

1. LKS Świniarsko82136-14
2. Zawada Nowy Sącz72132-12
3. Polany Berest71521-15
4. ULKS Przydonica61219-6
5. Jedność Nowy Sącz71014-17
6. Barciczanka II Barcice6718-15
7. LKS Łęka6716-22
8. Piątkovia Łęg5612-18
9. Królovia Królowa Górna8618-32
10. Galicja Nowy Sącz7410-24
11. Chruślice Nowy Sącz708-29

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook
Instagram