WChodź do e-kina!

źródło: Foter.com

Kiedy COVIDowa rzeczywistość daje się we znaki i chciałoby się od niej oderwać, rząd informuje o konieczności zamknięcia kin w całej Polsce. Sądeckie instytucje nie stanowią wyjątku. A to przecież właśnie w kinie mogliśmy choć na chwilę zapomnieć o szarej codzienności.

Pocieszenia pozostaje szukać na popularnych platformach VOD. Serwisów z bogatą ofertą filmów i seriali na szczęście nie brakuje. Wśród nich znajdziemy m.in. platformę MOJEeKINO.pl, której uruchomienie pozwoliło przenieść działalność wielu polskich kin studyjnych do przestrzeni wirtualnej.

Z ciekawą inicjatywą powołania do życia wirtualnego kina postanowiło wyjść Stowarzyszenie Kin Studyjnych. Do projektu dołączyło również sądeckie kino Sokół.

Na platformie można obejrzeć filmy, które niedawno trafiły na ekrany kin, ale i starsze produkcje warte przypomnienia. Cyklicznie zmieniany repertuar, filmy z prelekcją, rozmowy z twórcami, spotkania dyskusyjne, a nawet festiwale filmowe dostępne na platformie pozwolą nam poczuć namiastkę prawdziwego kina w zaciszu własnego domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony