Wszystko po to, aby pomóc innym – „Serducho”

Koncert Noworoczny w Gródku nad Dunajcem, w wykonaniu m. in. Kapeli Ciupaga był okazję do spotkania się starosty nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego z członkami i sympatykami Stowarzyszenia Nowosądeckie Serducho, a także z mieszkańcami gminy Gródek nad Dunajcem. Podczas koncertu odbyły się licytacje na rzecz osób potrzebujących prowadzone przez Stowarzyszenie Serducho.

Spotkanie było okazją do docenienia osób angażujących się w sprawy lokalnej społeczności. Starosta wręczył Złote i Srebrne Jabłka Sądeckie. Złote otrzymali: Wiesław Cisowski – prezes Gminnego Klubu Sportowego „ZAWISZA” Rożnów, Beata Grzegorzek – kierownik Zespołu Rożnowska Dolina i Bartłomiej Orzeł. Srebrne Jabłko Sądeckie otrzymali: Natalia Rosiek, Agata Oracz – choreograf Zespołu Siennioki, Monika Pogwizd – prezes i dyrektor operacyjny Stowarzyszenia Nowosądeckie Serducho. Statuetki Złotego Jabłka Sądeckiego otrzymały firmy: RAFATEX – Helena i Jan Rafa, Piekarnia „Rożnów” s.c. – Jolanta i Józef Gawełda oraz Marpol sp. j. – Wioletta i Ryszard Małek w podziękowaniu za wkład w rozwój gospodarczy Sądecczyzny oraz wspieranie inicjatyw lokalnych.

W spotkaniu wziął także udział radny wojewódzki Stanisław Pasoń, wójt gminy Gródek nad Dunajcem Józef Tobiasz, a także radny powiatowy Marcin Bulanda, który ufundował główną nagrodę w loterii charytatywnej – elektryczną deskorolkę.

Patronat nad wydarzeniem objął Jarosław Baziak – prezes Społeczno – Kulturalnego Towarzystwa Sądeczanin.

Fot. Maria Olszowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony