Wybory samorządowe nabierają tempa. W Kamionce Wielkiej Grzegorz Górka powalczy o fotel wójta

Im bliżej wyborów tym więcej pojawia się kandydatów na to najważniejsze stanowisko w mieście, powiecie i gminie. W Nowym Sączu jest już prawie wszystko wiadome, podobnie w Starym Sączu, Łabowej, itd…A w gminie Kamionka Wielka Grzegorz Górka chce być nowym wójtem.

To człowiek znany, mieszkaniec Mszalnicy, młody – co już jest atutem – ambitny i bardzo dobrze wykształcony. Jest absolwentem Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Ukończył liczne studia podyplomowe, w tym: MBA, zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy, zarządzanie systemami wod.- kan., zamówienia publiczne, czy ochronę danych osobowych. Posiada uprawnienia budowlane, certyfikat audytora według kilku norm ISO.

Ma bogate doświadczenie zawodowe i szerokie kompetencje, które postanowił wykorzystać w pracy na rzecz swojej rodzinnej gminy. Ma plan, pomysły, drużynę i energię do pracy. Jako wójt gminy chce je wprowadzić w życie.

– Jest wiele do zrobienia – mówi Grzegorz Górka. – Dlatego mam plan dla naszej gminy i świetny zespół ludzi, którzy zdecydowali się wystartować w wyborach samorządowych z KWW „Nowa Jakość Dla Gminy Kamionka Wielka”. Moim marzeniem jest np. zagospodarowanie Czarnej Kępicy w Kamionce Wielkiej, Rozbudowa Amfiteatru w Kamionce Malej, Rozbudowa Remizy Strazackiej Krolowa Gorna, Wykończenie (wyremontowanie) obecnie jest to stan surowy, kompleksu budynków dla LKS przy boiskach sportowych w Mszalnicy. Mam doświadczenie w zarządzaniu, kierowaniu zespołami ludzi, wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań. Obecnie jestem kierownikiem działu sprzedaży w spółce Sądeckie Wodociągi, gdzie z sukcesem wprowadziliśmy system zdalnego odczytu wodomierzy – jeden z najnowocześniejszych w Polsce.

Kariera zawodowa kandydata na wójta gminy Kamionka Wielka jest związana przede wszystkim z branżą wodno – kanalizacyjną. Jest także członkiem rady nadzorczej w spółce „Dunajec” w Gródku nad Dunajcem. Angażuje się również w działalność społeczną swojej gminy. Skutecznie pozyskuje środki zewnętrzne dla organizacji działających na terenie gminy. Jest zaangażowany w działalność charytatywną, m. in. w akcję MotoMikołaje, współorganizował także wydarzenia kulturalne między innymi Festyn Parafialny w Mystkowie.

– Moje hasło to „Skuteczniej, Sprawniej, Przyjaźniej”, dlatego liczy się przede wszystkim rozwój gminy, ale i budowa relacji pomiędzy ludźmi. Bez tego nie osiągniemy sukcesu – pointuje Grzegorz Górka.

Kandydat na wójta ma plan i jest gotowy do pracy.

– Bardzo ważne jest, aby dać mieszkańcom gminy dostęp do kanalizacji, a tam gdzie to nie jest możliwe, pomóc w pozyskaniu środków na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków. Pilną potrzebą jest również remont dróg oraz zwiększenie bezpieczeństwa poprzez budowę chodników oraz inteligentnego oświetlenia i monitoringu – wylicza kandydat na wójta.

W programie wyborczym znajduje się wiele interesujących pomysłów, a wśród nich: budowa dziennego domu opieki seniora, żłobka, wieży widokowej na Górach Jamnickich, otwarcie Szkoły Muzycznej I Stopnia czy budowa ścieżek rowerowych łączących gminę z Nowym Sączem.

Program Grzegorza Górki oraz nazwiska kandydatów na radnych z KWW „Nowa Jakość Dla Gminy Kamionka Wielka” będzie można wkrótce znaleźć na FB oraz stronie internetowej.

#Grzegorz Górka – Skuteczniej, Sprawniej, Przyjaźniej#

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony