Wyjazd młodzieży z Nowego Sącza na mecz Reprezentacji w Chorzowie

30 marca dzięki wsparciu Łączy nas piłka zorganizowaliśmy wyjazd na mecz Polska-Szwecja w Chorzowie. Razem z Nami wybrało się 40 dzieciaków z Nowego Sącza (podopieczni Akademia Sandecja, KS Starówka Nowy Sącz oraz Dunajec Nowy Sącz).

Przed wyjazdem odwiedził Nas Prezydent Ludomir Handzel, który rozdał wszystkim uczestnikom opaski odblaskowe. Po pamiątkowych zdjęciach ruszyliśmy w kierunku Górnego Śląska a dokładniej do zaprzyjaźnionych Tychów, gdzie nasza młodzież zagrała mecz sparingowy z rówieśnikami.

Po sparingu zjedliśmy poczęstunek przygotowany przez Kibice Razem GKS Tychy i udaliśmy się na szybkie zwiedzanie Tyskiej Areny.

Następnie ruszyliśmy na Stadion Śląski, gdzie piłkarze Reprezentacji Polski stanęli na wysokości zadania i w najważniejszym meczu tych eliminacji po bramkach Roberta Lewandowskiego oraz Piotra Zielińskiego pokonali reprezentantów Szwecji 2-0 czym zapewnili sobie awans na Mistrzostwa Świata w Katarze. Dla większości dzieciaków była to pierwsza okazja zobaczyć Lewandowskiego i spółkę, więc mamy nadzieję, że ten dzień zostanie na długo w Ich pamięci, patrząc na ich uśmiechy jesteśmy niemalże pewni, że tak właśnie będzie! 🇵🇱

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony