Z Krynicy do… Korei

Już jutro ruszają pierwsze międzynarodowe zawody ICU WORLD CUP 2023 w Korei Południowej. W kadrze Polski na te zawody znalazł się Cheer Hip Hop Double – Karolina i Roksana WDS z Krynicy-Zdroju.

– Duet od trzech lat należy do Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu i ma na swoim koncie już wiele osiągnięć, m. in.: trzykrotny tytuł Mistrza Polski, sukcesy na Grand Prix Polski oraz występ na arenie międzynarodowej na Mistrzostwach Świata ICU WORLDS Orlando 2022 – mówi Maria Aleksander-Pisz dyrektor szkoły. – Duet tworzą Karolina Wolak, właścicielka i trenerka ”Fruciaki”, absolwentka Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju oraz Roksana Majda uczennica 4 LO – tegoroczna nasza maturzystka. Samodyscyplina, pracowitość, samodoskonalenie, pewność siebie, nieustępliwość, waleczność, ambicja i wielka pokora to te cechy charakteryzują nasze zawodniczki.

Praca zespołowa jest trudna, nawet w duecie.

– Na pewno jesteśmy zgrane – dodaje Karolina Wolak przed rozpoczynającymi się zawodami. – Treningi przychodzą nam z wielką łatwością. Jestem trenerem, choreografem i zawodnikiem, to nie jest proste zadanie, jednak z Roksaną dogadujemy się bez słów. Jesteśmy szybkie, dynamiczne i spontaniczne. Robimy to, co podpowiada nam serce. Po ciężkich problemach zdrowotnych wracamy do gry! Dołożymy wszelkich starań, by barwy biało-czerwone były zapamiętane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony