Zapraszamy na rozpoczęcie sezonu motoryzacyjnego z sądecką Policją

Już jutro (22 kwietnia br.) na parkingu przy Bulwarze Narwiku w Nowym Sączu zorganizowana zostanie akcja profilaktyczna pod hasłem „Bezpiecznie, klasycznie z Policją”. Jej celem jest przypomnienie uczestnikom ruchu drogowego podstawowych zasad bezpieczeństwa w związku z rozpoczęciem sezonu motoryzacyjnego.

Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu wspólnie z parafią Świętej Małgorzaty w Nowym Sączu oraz Stowarzyszeniem Miłośników Pojazdów Zabytkowych „Galicya” w sobotę 22 kwietnia br. na parkingu parafialnym przy ulicy Bulwar Narwiku organizuje akcję profilaktyczną pod nazwą „Bezpiecznie, klasycznie z Policją”. Akcja ma na celu propagowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród kierowców, pieszych oraz rowerzystów w związku z rozpoczęciem sezonu motoryzacyjnego.

W programie m.in. msza święta w Bazylice Św. Małgorzaty w Nowym Sączu na rozpoczęcie sezonu  motoryzacyjnego, poświęcenie pojazdów, piknik z licznymi atrakcjami – m.in. pokazem samochodów retro, stoiskami promocyjnymi Policji, Straży Pożarnej, Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Podczas wydarzenia zorganizowana zostanie również kwesta dla 2-miesięcznej Wiktorii z Nowego Sącza chorej na najcięższą postać rdzeniowego zaniku mięśni. Dziewczynka na terapię genową potrzebuje 10 milionów złotych. Więcej informacji o zbiórce: https://www.siepomaga.pl/wiktoria-wrobel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony