Zespołowy sukces młodych ratowników

Szkolna Drużyna PCK (Szkolne Koło PCK ZSP im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju) wywalczyła II miejsce w Rejonowym Etapie XXIX Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK. Zawody odbyły się w Szkole Policealnej Pracowników Służb Medycznych i Społecznych im. Jadwigi Wolskiej w Nowym Sączu.

Drużyna ZSP Krynica musiała się zmierzyć z testem teoretycznym i zadaniami praktycznymi.

Wyróżnione drużyny zostały uhonorowane podziękowaniami, które przekazał Andrzej Lis, Prezes OR PCK w Starym Sączu. Dodatkowo otrzymały one pamiątkowe dyplomy oraz motywacyjne upominki, które mają nie tylko podkreślić ich osiągnięcia, ale również zachęcić do dalszego rozwoju i doskonalenia umiejętności w dziedzinie ratowania życia.

Poziom przygotowania wszystkich drużyn, które wzięły udział w tych Mistrzostwach, był imponujący. Wysoka punktacja, jaką zdobyły poszczególne zespoły, świadczy o ich zaangażowaniu i profesjonalizmie.

Srebrna drużyna, to uczniowie klas LO o profilu medyczno- ratowniczym w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju: Natalia Wachna (2b), Julia Ciastoń (3ab), Natalia Gawlik (4ab), Katarzyna Skwarczowska i Jakub Trawka (1b).

Drużynę do zawodów przygotowywali Rafał Bieniek i Marcin Nowak.

Fot. Archiwum szkoły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony