ZGŁOŚ DRUŻYNĘ – NIE CZEKAJ!

STARTUJE PABUD OPEN FUTSAL – ZAPISZ DRUŻYNĘ NA TURNIEJ JESIENNY

Zapraszamy drużyny do rozgrywek PABUD OPEN FUTSAL, w kategorii OPEN (bez limitu czynnych zawodników). Przed nami TURNIEJ JESIENNY  który zostanie rozegrany 27 listopada 2022 roku, na hali widowiskowo-sportowej w Brzeznej. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 25 listopada 2022 roku, lub do wyczerpania miejsc.

Jak informuje organizator imprezy Łukasz Frączek: „Turniej Jesienny będzie pierwszym z czterech organizowanych w ramach Pabud Open Futsal 2022/23. Na każdym turnieju, dla trzech najlepszych zespołów przewidujemy nagrody w formie pucharów i dyplomów oraz dyplomy dla każdej z drużyn. Nagrodzimy również MVP czyli najlepszego zawodnika. Oprócz możliwości wygrania poszczególnych turniejów, każda drużyna będzie zdobywać punkty do Rankingu Klasyfikacyjnego, który będzie zliczał zdobycze punktowe z każdych czterech gier. Trzy drużyny które zbiorą najwięcej punktów na koniec ostatniego turnieju, dostaną dodatkowo nagrody klasyfikacyjne w postaci pucharów, medali, dyplomów, zdjęć oraz nagród finansowych. Najlepsi zawodnicy całego cyklu otrzymają statuetki i dyplom w kategoriach indywidualnymi m.in. król strzelców, najlepszy asystent, najlepszy bramkarz, najlepszy Kanadyjczyk, najlepszy obrońca”.

Turnieje będą rozgrywane tematycznie, raz w miesiącu, na czterech różnych halach sportowych. Można zagrać w jednym, kilku, lub wszystkich niżej podanych turniejach.

27.11.2022 r. – Turniej Jesienny – Hala Sportowa w Brzeznej

11.12.2022 r. – Turniej Mikołajkowy – Hala Sportowa w Korzennej

15.01.2023 r. – Turniej Noworoczny – Hala Sportowa w Łącku

12.02.2023 r. – Turniej Walentynkowy – Hala Sportowa w Rytrze

JAK ZGŁOSIĆ DRUŻYNĘ ???
Telefonicznie: 500 758 968
Mailowo:
biuro@lfsportevents.pl

Więcej informacji na stronie: www.lfsportevents.pl/openfutsal/

Serdecznie zapraszamy do zapisów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony