Zostań Miss Małopolski 2024

Trwa casting do największego konkursu piękności w województwie Małopolskim. Wszystkie chętne kandydatki mogą wysłać swojego zgłoszenia i zawalczyć o koronę Miss Województwa Małopolskiego 2024! Jest to obecnie jedyny konkurs piękności odbywający się w Małopolskim! Organizatorzy konkursu zapraszają panny, posiadające obywatelstwo polskie z roczników 1995-2010.

Organizatorzy przygotowali również już wstępny harmonogram konkursu, by kandydatki przed wysłaniem zgłoszenia mogły już wiedzieć co i kiedy na nie czeka https://missmalopolski.pl/harmonogram/.

Konkurs Miss Województwa Małopolskiego na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń w województwie! Wybory te pełnią funkcję pełnoprawnych eliminacji do Narodowego Konkursu Piękności Polska Miss.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na na stronie https://missmalopolski.pl/zostan-miss/, a następie poczekać na odpowiedź mailową.

Termin zgłoszeń upływa 25. lutego 2024

Casting to pierwszy etap konkursu. Spośród wszystkich uczestniczek castingów zostaną wybrane półfinalistki. To właśnie spośród nich podczas półfinału na żywo jury wybierze finalistki, które wezmą udział w gali finałowej i staną przed szansą reprezentowania województwa w ogólnopolskiej gali finałowej.

POLSKA MISS

Narodowy Konkurs Piękności Polska Miss jest młodym konkursem na rynku Polski, jednak od razu stał się jednym z najważniejszych wydarzeń i najbardziej popularnych w kraju! Jest to jedyny w Polsce konkurs piękności oparty w większości o konkursy regionalne. Współpracując z renomowanymi partnerami i sponsorami są tym samym wstanie zagwarantować wyjątkowe widowisko z wyjątkowymi uczestniczkami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony