ZSP w Krynicy-Zdroju: w podróży do sukcesu

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy – Zdroju zakończył się dwudniowy kurs barmański, w którym udział wzięli wszyscy chętni uczniowie.

– Tym razem, kurs dedykowany był w większości dla osób niepełnoletnich, jednak sama formuła i obecność Mistrza Świata w Barmaństwie Klasycznym absolwenta naszej szkoły Wojciecha Urbańskiego po raz kolejny przyciągnęła licznych odbiorców – mówi dyrektor szkoły Maria Aleksander-Pisz. – Liczba miejsc była ograniczona, bowiem kurs wymagał indywidualnego podejścia. Nasz gość Wojciech Urbański zabrał młodzież w praktyczną podróż do sukcesu, prezentując unikatowe przepisy, zawodowe umiejętności i co najważniejsze, czego nie da się kupić – mówił o podejściu i pasji do wykonywanej profesji. Moę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że było profesjonalnie, kolorowo i smakowicie. Wykonane prace spełniały merytoryczne wymogi, co zaowocowało wręczeniem kolejnych zawodowych certyfikatów.

Podczas Finału Szkolnego Tygodnia Ho-GA-TUR szkoła podpisała umowę patronacką z Firmą Champion Bartender Quality, w związku z tym planowane są kolejne odsłony kursu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony