Akademia Sandecja zaprasza na Przedszkoliadę

Już 19 marca Fundacja Akademia Sandecja organizuje I Przedszkoliadę. Jest to pierwsze, tak duże wydarzenie, które będzie stanowiło kontynuację współpracy z przedszkolami, ale także nowość, która ma zachęcić małych przedszkolaków do trenowania piłki nożnej.

Data: 19.03.2023 9:00 – 15:00

Miejsce: Hala MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna 34.

Jak wiadomo już od dłuższego czasu Fundacja Akademia współpracuje z przedszkolami organizując w nich zajęcia sportowe. Są to głównie zajęcia na zasadzie zabawy z piłką. Zajęcia odbywają się z wykwalifikowanym trenerem, który ma odpowiednie podejście do pracy z małymi dziećmi.

– Podjęliśmy współpracę z kilkoma przedszkolami publicznymi oraz niepublicznymi, w których organizujemy zajęcia sportowe – mówi Anna Pych – są to głównie zabawy z piłką, koordynacja ruchowa, elementy motoryki, oraz techniki, slalomy z piłką, tory przeszkód. Z biegiem czasu te zajęcia są urozmaicane w zależności od stopnia zaawansowania grupy.

– Zachęcamy wszystkie placówki przedszkolne do podjęcia współpracy Akademią Sandecja, zauważyliśmy, że przedszkolaki coraz częściej pojawiają się na naszych zajęciach zasilając naszą biało-czarną rodzinę, co nas bardzo cieszy. Zajęcia przynoszą efekty i przedszkolaki stają się młodymi zawodnikami naszej Akademii – podkreśla Prezes Dawid Ogórek.

Nabór drużyn do Przedszkoliady ruszył już w tym tygodniu. Przedszkola chętne do uczestnictwa w wydarzeniu zgłasza swoją drużynę, wypełnia formularz i wysyła zgłoszenie na wskazany adres e-mail. Wszystkie chętne przedszkola będą mogły rozegrać turniej, który również będzie jedną, wielką formą zabawy z piłką. Wszyscy uczestnicy otrzymają upominki oraz powołania do Akademii Sandecja.

Wszelkie informacje o wydarzeniu można uzyskać na stronie www.akademiasandecja.pl oraz w mediach naszych społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony