Ale łomot w Barcicach

Zespół Barciczanki zakończył meczem z rezerwami Wisły sezon piłkarski w IV lidze – łomotem. Gospodarze przegrali aż 1:9 – wstyd.

Barciczanka Barcice – Wisła II Kraków 1:9 (0:2)

0:1 Szywacz 16, 0:2 Stanek 33, 0:3 Skała 47, 1:3 Dziedzina (karny) 62, 1:4 Sarga 69, 1:5 Kuziemka 73, 1:6 Sarga 77, 1:7 Niewiadomski 80, 1:8 Khromykh 85, 1:9 Sarga (karny) 90.

Barciczanka: Kubik – Gryźlak, Łukasik, Galara, Dziedzina, Zygmunt, Ciężobka, Kurzeja, Korzym, Stanczak – Oleksy,.

Wisła II: Stępak – Sałamaj, Madej, Niewiadomski, Hajdara – Szywacz, Zimon, Skała, Baniowski, Kuziemka – Stanek.

Pierwsza połowa byłą szybka, wiele akcji z obu stron. Piłkarze Barciczanki mieli 3! tzw stuprocentowe szanse na gole. Niestety brakowało „zimnej” głowy i celnego strzału. Niemożność Barciczanki wykorzystali zawodnicy Wisły, który przeprowadzili dwie skuteczne akcje obejmując prowadzenie 2:0. Po niezłej pierwszej połowie wydawało się, że po przerwie będzie ciekawie, a skończyło się blamażem. Jeszcze gol na 1:3 dawał nadzieję na bardziej wyrównaną grę, ale po godzinie meczu zespół gości zaczął dominować dobijając gospodarzy. Oj w szatni po meczu musiało się dziać!