Barciczanka jak Wieczysta

W tym sezonie, a wszystko na to wskazuje, poza wszelką konkurencją będzie Barciczanka, która w każdym z dotychczasowych meczów gromi rywali. Wygląda na to, że zespół z Barcic to druga Wieczysta.

Barciczanka Barcice – LKS Wójtowa 8:0 (3:0)

1:0 Zawiślan 4, 2:0 Basta 10, 3:0 Krywoborodenko 26, 4:0 Krywoborodenko 47, 5:0 Gryźlak 56, 6:0 Korzym 59, 7:0 Stańczak 72, Maślajak 84.

Żółta kartka: Wiewióra.

Barciczanka: Różalski: Ciężobka, Łukasik, Zawiślan, Basta (60 Wiewióra), Krupa (65 Stańczak), Maślejak, Zygmunt (31 Leśniak, Gryźlak (60 Janik), Korzym, Krywoborodenko (50 Miechurski).

LKS: Libera: Kogut, R. Czeluśniak, Fugiel, Próchnicki, Witek, M. Czeluśniak, Haberek (60 Nowak), Białas, Pawełczak, Ludwin.

Zdecydowanym faworytem spotkania byli gospodarze. Już w 4 minucie festiwal strzelecki rozpoczął Zawiślan, który sprytnym strzałem pokonał Liberę. Kolejny gol był dziełem Basty a następny na listę zdobywców wpisał się Krywoborodenko. Rywale próbowali zastopować zawodników Barciczanki ale nie mieli pomysłu na zagrania Korzym, Gryźlaka czy Łukasika. Po zmianie stron gospodarze wciąż przeważali i nie zwalniali tempa gry. Tuż po przerwie wynik meczu podwyższył Krywoborodenko, kilka minut później Gryźlak i Korzym. Zawodnicy z Barcic mają tak wysokie prowadzenie grali bardzo swobodnie i mieli szanse na jeszcze większą zdobycz, ale trafili jedynie jeszcze dwa razy. Po trzech kolejkach spotkań Barciczanka ma 25 goli zdobytych i tylko jeden stracony.