Barciczanka tylko jeden krok od IV ligi

Pierwszy mecz barażowy Barciczanki w Drwinii z miejsowym GKS zakończył się po myśli zespołu gości. Tym samym drużyna Mateusza Dwojaka zrobiła pierwszy krok do IV ligi. W środę o godz. 17.00 mecz rewanżowy. Jeśli tylko Barciczanka zdobędzie choć jeden punkt uzyska upragniony awans.

GKS Drwinia – Barciczanka 0:2 (0:1)

0:1 Maślejak 28, 0:2 Korzym 79

Żółte kartki: Knap, Ciesielski, Krokosz – Ciężobka.

GKS: Przybyś: Tomala, Kulig, Bochenek (77 Zaleński), Duda, Ciesielski (85 Słomnicki), Jędras (69 Knap), Bajda (80 Dunaj), Krokosz, Zapiór, Andrushko (40 Obracaj).

Barciczanka: Mrózek: Basta (73 Wańczyk), Gryźlak (88 Wiewióra), Miechurski, Łukasik, Zawiślan Krupa (78 Zygmunt), Ciężobka, Małkowski, Maślejak (90 Białowodzki), Korzym.

Faworytem spotkania był zespół gości, który w swoim składzie ma zawodników z I ligi. Jednak jak pokazał mecz Korzym i spółka musieli się sporo natrudzić by osiągnąć zwycięstwo. Piłkarze z Drwinii okazali się godnym przeciwnikiem. Pierwszy gol padł w 28 minucie po strzale Maślejaka. Wydawało się, że od tego momentu będzie łatwiej. Jednak zespół GKS dobrze się bronił. Mimo wysiłków Małkowskiego, który nie tylko rozgrywał piłkę, ale również strzelał do przerwy więcej goli nie było. Po zmianie stron gospodarze ruszyli do ataków, ale Barciczanka dobrze się broniła przeprowadzając groźne kontry. Po jednej z nich Korzym ustalił wynik meczu.

Teraz czas na rewanż w Barcicach, w środę o godz. 17.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony