Bartłomiej Kowaliński “Potwór z Podhala” czyli śmierć nad Jeziorem Rożnowskim

Dziś przychodzę do Was z książką, która idealnie nada się na jesienny wieczór, a mianowicie z najnowszym kryminałem Bartłomieja Kowalińskiego wydanym przez Wydawnictwo Dreams

POTWÓR Z PODHALA to już trzeci tom przygód dziennikarza śledczego Pawła Wolskiego.

Bartek porwie czytelnika w podróż, w miejsca które bardzo dobrze zna, jest to wyczuwalne z każdą kolejną stroną. Pokonamy więc drogę z Krakowa na Sądecczyznę, w urokliwe rejony Jeziora Rożnowskiego, ponownie zawitamy w Nowym Sączu oraz Zakopanem, ale i w dużej mierze spędzimy czas w malowniczym Czorsztynie. Wędrówka będzie ciężka i zawiła, a główny bohater będzie podążał śladem sprawy, której rozwiązania podjął się zmarły kolega po fachu.

Natkniemy się na zagadkę, której zdaję się rozwiązać nie można. Towarzyszyć nam będą tajemnicze zgony i zaginięcia, a wszystko kręcić będzie się wokół sądeckiego biznesmena Darłowskiego. Ponownie dane nam będzie się zmierzyć z sekretem sprzed lat, a utrudnieniem będzie mur ludzkich charakterów i kłamstw. Kto tutaj na prawdę okaże się potworem? Jakie motywy nim kierowały?

Ten kryminał porwie Was w istny wir, zasieje ziarno niepewności, zafunduje spory wysiłek dla szarych komórek, a jedynym ratunkiem będzie wyśmienita umiejętność dedukcji. Autor sprostał moim oczekiwaniom, a nawet więcej! Śmiało mogę przyznać, że jest to najlepsze śledztwo Pawła Wolskiego, a Bartek rozwinął pisarskie skrzydła w fantastyczny sposób! Czekam na więcej I gorąco polecam! @z_zycia_matki_wariatki


P.S.
Bohaterzy książki wydają się być dziwnie znajomi😉 W końcu Bartek czerpie inspiracje z tego co go otacza. Mieszkańcy Sądecczyzny bądźcie więc czujni i czytajcie z dużą uwagą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony