Bez niespodzianek w niższych ligach piłkarskich

Do końca rozgrywek w niższych ligach piłkarskich zostały dwa tygodnie. Liderzy w poszczególnych klasach trzymają się mocno, ale wciąż trwa walka o utrzymanie.

IV Liga – Wschód

XXXI Kolejka

Okocimski KS Brzesko – Sokół Słopnice 1:0

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza – Watra Białka Tatrzańska 4:1

Metal Tarnów – Kolejarz Stróże 1:1

Bocheński KS – Jarmuta Szczawnica 6:1

Wierchy Rabka Zdrój – Tarnovia Tarnów 3:0

Glinik Gorlice – Limanovia Limanowa 0:4

Wolania Wola Rzędzińska – Radłovia Radłów 2:0

Lubań Maniowy – Dunajec Zakliczyn 4:0

7 czerwca – wtorek

Poprad Muszyna – Skalnik Kamionka Wielka, 18:00

Aktualna tabela

1. Bruk-Bet Termalica3185106-20
2. Lubań Maniowy316579-26
3. Limanovia Limanowa316385-36
4. Poprad Muszyna305761-34
5. Wolania Wola Rz.315660-52
6. Wierchy Rabka Zdrój315658-36
7. Okocimski KS Brzesko315446-38
8. Glinik Gorlice314954-49
9. Kolejarz Stróże314652-48
10. Watra Białka Tatrzańska314556-45
11. Tarnovia Tarnów314238-48
12. Metal Tarnów314049-63
13. Sokół Słopnice313652-58
14. Skalnik Kamionka Wielka302842-64
15. Bocheński KS312545-63
16. Dunajec Zakliczyn312136-84
17. Jarmuta Szczawnica311940-93
18. Radłovia Radłów31315-117

Liga Okręgowa – Nowy Sącz

XXVIII Kolejka

Dunajec Nowy Sącz – Barciczanka Barcice 0:2

Helena Nowy Sącz – Biegoniczanka Nowy Sącz 2:3

Zyndram Łącko – Poprad Rytro 2:0

KS Biecz – Hart Tęgoborze 1:0

Łosoś Łososina Dolna – Sokół Stary Sącz 4:2

LKS Kobylanka – Gród Podegrodzie 2:3

LKS Zagórzany – LKS Uście Gorlickie 4:0

LKS Wójtowa – LKS Łużna 3:0 (wo)

Aktualna tabela

1. Barciczanka Barcice2884127-12
2. Dunajec Nowy Sącz286357-27
3. Biegoniczanka Nowy Sącz285367-64
4. Gród Podegrodzie285367-48
5. Łosoś Łososina Dolna284553-52
6. Poprad Rytro284259-60
7. LKS Zagórzany283951-41
8. LKS Wójtowa283851-56
9. KS Biecz283837-35
10. LKS Uście Gorlickie283844-53
11. Zyndram Łącko283640-50
12. Sokół Stary Sącz283556-53
13. LKS Kobylanka282737-51
14. Hart Tęgoborze282534-62
15. Helena Nowy Sącz282238-73
16. LKS Łużna28419-100

A Klasa – Nowy Sącz

XXVII Kolejka

Zawisza Rożnów – Nawoj Nawojowa 0:1

Budowlani Jazowsko – Amator Paszyn 1:5

Grybovia Grybów – ULKS Korzenna 1:4

Górka Szczereż – Dąbrovia Wielogłowy 1:1

Orzeł Ptaszkowa – Ogniwo Piwniczna Zdrój 2:0

KPT Nawojowa – Victoria Witowice Dolne 2:2

LKS Mszalnica – Wicher Mogilno 2:0

Olimpik Powroźnik – Zamczysko Marcinkowice 2:1

Aktualna tabela

1. ULKS Korzenna266795-23
2. Amator Paszyn276391-31
3. Dąbrovia Wielogłowy2754101-36
4. Zawisza Rożnów265472-39
5. Nawoj Nawojowa274748-48
6. Grybovia Grybów264050-37
7. Olimpik Powroźnik273753-62
8. Orzeł Ptaszkowa263751-37
9. Budowlani Jazowsko263654-68
10. Victoria Witowice D.263269-71
11. Zamczysko Marcinkowice263040-54
12. KPT Nawojowa272846-64
13. Górka Szczereż272629-52
14. LKS Mszalnica272633-63
15. Wicher Mogilno271735-101
16. Ogniwo Piwniczna Zdrój261030-111

B Klasa – Nowy Sącz

XXI Kolejka

ULKS Przydonica – Królovia Królowa Górna 11:1

LKS Świniarsko – Jedność Nowy Sącz 3:2

Chruślice Nowy Sącz – Zawada Nowy Sącz 2:4

Barciczanka II Barcice – LKS Łęka 6:2

Galicja Nowy Sącz – Polany Berest 1:4

Pauza: Piątkovia Łęg.

Aktualna tabela

1. ULKS Przydonica194980-21
2. Zawada Nowy Sącz194770-25
3. LKS Świniarsko194680-31
4. Barciczanka II Barcice193885-29
5. Polany Berest193653-40
6. Jedność Nowy Sącz192440-44
7. Królovia Królowa Górna191739-75
8. Chruślice Nowy Sącz191645-54
9. LKS Łęka191434-77
10. Galicja Nowy Sącz191020-100
11. Piątkovia Łęg201019-69

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook
Instagram