Bilety na Jesienny Festiwal Teatralny już w sprzedaży – warto się pośpieszyć

Jak informuje Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu można już kupić bilety na XXVII Jesienny Festiwal Teatralny. Każdy znajdzie przedstawienie dla siebie.

– Mamy dla Was niesamowitą wiadomość – trwa sprzedaż biletów na nasz oczekiwany Jesienny Festiwal Teatralny. – mówi dyrektor CKIS Wojciech Knapik. – Warto się pośpieszyć, bo jak wiemy z doświadczenia wejściówek szybko zabraknie. Dzisiaj można kupić bilety i wybrać sobie miejsce. Chcemy zaprosić Was do udziału w tym niezwykłym teatralnym wydarzeniu. To będzie prawdziwe święto sztuki, które dostarczy Wam niezapomniane emocje i wzruszenia. Czekają na Was spektakle pełne magii, pięknych historii i artystycznych przełomów. Odkryjcie z nami świat teatru, który zaskoczy Was swoją różnorodnością i oryginalnością.
Mimo, że sprzedaż biletów trwa dopiero dwa dni, to już nie niektóre spektakle za chwilę zabraknie miejsc. Duże wzięcie ma mondoram w wykonaniu Anny Seniuk, komedie i bajki. Warto się pośpieszyć.


Bilety możecie nabyć on-line na https://ekobilet.pl/ckis i https://jft.wstarymsaczu.pl oraz stacjonarnie w punkcie Informacji Turystycznej w Starym Sączu, ul, Rynek 5, w recepcji IMO Galerii w Starym Sączu, ul. Kopernika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony