Było ciekawie w niższych ligach

Powoli do końca zbliżają się rozgrywki w niższych ligach piłkarskich. W IV lidze poza konkurencją są rezerwy Bruk Betu, ale wciąż trwa zacięta walka o znalezienie się w czołowej ósemce, gwarantujące pozostanie w tej klasie rozgrywkowej, przez zespół ze Stróż. Cieszyć może to, że piłkarze strzelają wiele goli, co cieszy kibiców.

W „okręgówce dzieli i rządzi Barciczanka i z pewnością zagra o awans ligowy. Podobnie jest w A klasie, gdzie przewodzi ULKS Korzenna, choć zespołowi depcze po piętach Amator Paszyn.

IV Liga Wschód

XXVIII Kolejka

Sokół Słopnice – Dunajec Zakliczyn 4:1

Okocimski KS Brzesko – Wierchy Rabka Zdrój 0:0

Radłovia Radłów – Skalnik Kamionka Wielka 0:5

Kolejarz Stróże – Poprad Muszyna 0:3

Limanovia Limanowa – Bocheński KS 3:1

Glinik Gorlice – Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 0:2

Tarnovia Tarnów – Wolania Wola Rzędzińska 0:0

Watra Białka Tatrzańska – Metal Tarnów 4:1

Jarmuta Szczawnica – Lubań Maniowy 1:1

Aktualna tabela

1. Bruk-Bet Termalica II277897-14
2. Limanovia Limanowa285776-34
3. Lubań Maniowy275366-25
4. Poprad Muszyna275255-30
5. Wierchy Rabka Zdrój275053-28
6. Wolania Wola Rzędzińska274852-49
7. Glinik Gorlice284752-43
8. Okocimski KS Brzesko284742-36
9. Watra Białka Tatrzańska284554-37
10. Kolejarz Stróże284451-45
11. Tarnovia Tarnów283934-41
12. Metal Tarnów283341-59
13. Sokół Słopnice262843-52
14. Skalnik Kamionka Wielka282537-59
15. Dunajec Zakliczyn282033-74
16. Bocheński KS281936-59
17. Jarmuta Szczawnica281936-79
18. Radłovia Radłów27313-107

Liga Okręgowa – Nowy Sącz

XXV Kolejka

LKS Uście Gorlickie – Łosoś Łososina Dolna 4:0

Dunajec Nowy Sącz – LKS Zagórzany 2:0

LKS Kobylanka – Helena Nowy Sącz 4:1

Gród Podegrodzie – Zyndram Łącko 1:7

Biegoniczanka Nowy Sącz – KS Biecz 4:0

Poprad Rytro – LKS Wójtowa 3:2

Hart Tęgoborze – LKS Łużna 3:0 (wo)

Sokół Stary Sącz – Barciczanka Barcice

Aktualna tabela

1. Barciczanka Barcice2472108-8
2. Dunajec Nowy Sącz255754-25
3. Biegoniczanka Nowy Sącz255062-54
4. Gród Podegrodzie254758-39
5. Poprad Rytro253856-56
6. Łosoś Łososina Dolna253644-49
7. KS Biecz253536-32
8. LKS Uście Gorlickie253439-47
9. LKS Zagórzany253240-37
10. LKS Wójtowa253136-53
11. Sokół Stary Sącz243142-38
12. Zyndram Łącko253035-47
13. LKS Kobylanka252632-44
14. Hart Tęgoborze252531-46
15. Helena Nowy Sącz252232-58
16. LKS Łużna25419-91

A Klasa – Nowy Sącz

XXIV Kolejka

Dąbrovia Wielogłowy – Zamczysko Marcinkowice 3:0

Wicher Mogilno – Ogniwo Piwniczna Zdrój 5:0

Amator Paszyn – Olimpik Powroźnik 5:5

Grybovia Grybów – KPT Nawojowa 2:0

Górka Szczereż – Budowlani Jazowsko 3:5

Nawoj Nawojowa – LKS Mszalnica 1:0

Victoria Witowice Dolne – Orzeł Ptaszkowa 2:3

ULKS Korzenna – Zawisza Rożnów 1:1

Aktualna tabela

1. ULKS Korzenna225580-20
2. Amator Paszyn235471-26
3. Zawisza Rożnów235169-35
4. Dąbrovia Wielogłowy234787-29
5. Nawoj Nawojowa233844-44
6. Grybovia Grybów233646-33
7. Budowlani Jazowsko233553-62
8. Orzeł Ptaszkowa223348-32
9. Victoria Witowice D.233167-60
10. Olimpik Powroźnik243147-58
11. KPT Nawojowa242743-51
12. Zamczysko Marcinkowice232735-47
13. Górka Szczereż232528-43
14. LKS Mszalnica231721-57
15. Wicher Mogilno231029-97
16. Ogniwo Piwniczna Zdrój23724-98

B Klasa – Nowy Sącz

XVIII Kolejka

Jedność Nowy Sącz – Królovia Królowa Górna 1:1

LKS Świniarsko – Barciczanka II Barcice 4:2

Galicja Nowy Sącz – Zawada Nowy Sącz 0:4

LKS Łęka – ULKS Przydonica 1:3

Polany Berest – Chruślice Nowy Sącz 5:0

Pauza: Piątkovia Łęg.

Aktualna tabela

1. Zawada Nowy Sącz164262-19
2. ULKS Przydonica164264-17
3. LKS Świniarsko163961-25
4. Polany Berest163044-35
5. Barciczanka II162972-26
6. Jedność Nowy Sącz162135-36
7. Królovia Królowa G.161633-57
8. Chruślice Nowy Sącz161334-46
9. LKS Łęka161329-61
10. Galicja Nowy Sącz161018-80
11. Piątkovia Łęg201019-69

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook
Instagram