Delegacja z Sądecczyzny w Wejherowie

Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski i przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec wrócili właśnie z wizyty w Powiecie Wejherowskim, który jest partnerem Powiatu Nowosądeckiego. Okazją do spotkania było m.in. uroczyste oddanie budynku Starostwa Powiatowego w Wejherowie po przebudowie i rozbudowie.

– To historyczny moment dla samorządu Powiatu Wejherowskiego i jego mieszkańców. Bardzo się cieszę się, że po blisko pięćdziesięciu latach budynek Starostwa Powiatowego w Wejherowie odzyskał dawny wygląd, który od ponad wieku jest nieodłączną częścią panoramy architektonicznej miasta Wejherowa. Dzięki rozbudowie, urzędnicy będą mieli lepsze warunki do pracy, a klienci odwiedzający urząd wyższy standard obsługi – powiedziała podczas otwarcia starosta wejherowski Gabriela Lisius.

Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski pogratulował inwestycji, podkreślając, jak ważne są odpowiednie warunki, w których przyjmuje się klientów urzędu oraz jak ważne są nowoczesne usprawnienia wprowadzane przez władze samorządowe z myślą o mieszkańcach.

W miniony weekend, w Powiecie Wejherowskim odbyły się również dożynki, podczas których wystąpił Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Sądeczanie”. Swoim występem zachwycił mieszkańców Powiatu Wejherowskiego, o czym świadczyły gromkie brawa i bisy.

Źródło: https://www.facebook.com/powiatwejherowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony