Do 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został miesiąc.

Jak informuje Zespół Prasowy Sztabu WOŚP Nowy Sącz praca przygotowawcza trwa i nie zmierza jeszcze ku końcowi. Ręce wszystkich wolontariuszy są na pokładzie, Wszyscy są pewni, że w trakcie kolejnego Finału WOŚP padnie co najmniej kilka rekordów.

Nowy Sącz znalazł się w gronie miast, które będą grały z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy do końca świata i jeden dzień dłużej. Idea ta przyświeca nowosądeckim wolontariuszom, tym bardziej, że zbiórka odbędzie się pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych”

29 stycznia 2023 roku razem możemy wpłynąć na przyszłość wielu tysięcy osób, które potrzebują wsparcia niejednokrotnie w bardzo trudnych chwilach walki o każdy kolejny dzień życia. Sepsa może zaatakować bowiem organizm bez względu na wiek, kolor skóry, wyznanie, orientację seksualną czy poglądy polityczne. Można z nią wygrać, ale najpierw należy ją zdiagnozować, czemu służyć ma nadchodząca zbiórka.

Na ulice Nowego Sącza wyjdzie 126 wolontariuszy, którzy od wczesnych godzin porannych (29 stycznia 2023) będą kwestować na rzecz WOŚP.

Cel główny w Nowym Sączu: Pomóc w walce z sepsą.

Cele uzupełniające w Nowym Sączu:

  1. Pobić rekord zbiórki (podczas jednego finału) – zebrać ponad 225 tysięcy zł na pomoc potrzebującym;
  2. Przekroczyć próg 1 mln zł pomocy na rzecz WOŚP;
  3. Odnawiać więzi międzyludzkie po czasie lockdownów i pandemii;
  4. Dobrze się bawić w rytmie muzyki lokalnych artystów.

Na scenie pojawią się: Pałac Młodzieży, Tomasz Kowal, Michał Majcher, Jan Stosur, Pozytywka, 33 trzysta, Kruca Banda oraz A Thousands Hills z Jamesem Macfarlanem.

Nie zabraknie fantów do licytacji w tym tradycyjnej licytacji złotego serduszka. Płyta nowosądeckiego Rynku nie będzie stała pusta. Zapraszamy na stoiska partnerów WOŚP, a będzie ciepłe jedzenie, strzelnica oraz wiele innych atrakcji…

Wszystkich zainteresowanych wsparciem Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem maila: wospnowysacz@gmail.com oraz za pośrednictwem strony https://www.facebook.com/wospnowysacz

Dane kontaktowe do Szefa Sztabu WOŚP #6796: jakub.belski@zhp.net.pl , 726 282 300

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony