DWD w Piwnicznej-Zdroju: obóz językowy z atrakcjami

Tradycją już jest, że gdy rozpoczynają się wakacje, do Domu Wczasów Dziecięcych w Piwnicznej-Zdroju przyjeżdżają dzieci, by doskonalić swoje umiejętności językowe.

Oczywiście oprócz nauki języka angielskiego, zaplanowano dla niuch wiele atrakcji. To między innymi zajęcia sportowe, taneczne, plastyczne, konkursy i quizy, zajęcia w „Rowerowej Dolinie”, na basenie, jak również spacery po Piwnicznej-Zdroju.

– Nie zabraknie też pieszych wycieczek i zielonego kuligu połączonego z biesiadą przy ognisku – mówi Marzena Niziankiewicz-Długopolska, dyrektor Domu Wczasów Dziecięcych w Piwnicznej-Zdroju. – Dzieci odwiedzą też zamek w Niedzicy, popłyną statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim, będą się bawić w parku rozrywki „Spiska kraina”, a także zwiedzą Kopalnię soli w Bochni. Dzięki wsparciu starosty nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego uczestnicy obozu otrzymali koszulki „I Love Sądeckie”.

W obozie językowym, który potrwa do 12 lipca, bierze udział 40 dzieci z klas I – VIII szkół podstawowych z Polski południowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony