Dziennikarz Wolski powraca!

Już w październiku tego roku fani kryminałów będą mogli poznać nowe losy dziennikarza śledczego Pawła Wolskiego, bohatera książek “W zmowie z mordercą” oraz “Twarz bestii” autorstwa Bartłomieja Kowalińskiego, którego mieliśmy zaszczyt gościć w naszym studiu w zeszłym roku z okazji premiery drugiego tomu przygód Wolskiego – rozmowa z Bartkiem dostępna TUTAJ

O czym będzie nowa książka? Podpowiadamy! – Poniższy opis pochodzi od wydawcy

Potwór z Podhala 

W tajemniczych okolicznościach ginie podrzędny dziennikarz. Policyjne śledztwo i sekcja zwłok jednoznacznie wykazują brak udziału osób trzecich.

W tym samym czasie znany dziennikarz śledczy Paweł Wolski bezskutecznie czeka w biurze na umówionego rozmówcę. Kiedy okazuje się, że mężczyzna zginął kilka dni wcześniej, czuje się zobowiązany, by zbadać, nad czym pracował. Tym bardziej że portal informacyjny, który go zatrudniał, o niczym nie wie. Tropy wiodą do kontrowersyjnego biznesmena i coraz głębiej w przeszłość kilku rodzin z Podhala. Wszystko wskazuje na to, że ktoś próbuje się rozliczyć za historię sprzed lat. Jednak każda nowa poszlaka rzuca nowe światło na to, kto ma być katem, a kto ofiarą…..

Możemy zdradzić tylko, że miłośnicy i mieszkańcy Sądecczyzny znajdą w tej historii coś dla siebie…

Jeżeli jeszcze nie znacie serii książek o Pawle Wolskim zdecydowanie zapraszamy do lektury!

Komentarz do “Dziennikarz Wolski powraca!

  1. Chodzi o to, że brakuje Pani redaktor w portalu. Fajnie zawsze czytało się o książkach, które były przedstawiane.
    Dzięki….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony