Eko przewodnik po małopolsce.

Nie od dziś wiadomo, że ekologia jest modna i staje się ważna w kontekście rozwoju – zwłaszcza, jeżeli chcemy jako społeczeństwo do tego podchodzić świadomie. Ekoprzewdoniki to innowacyjne spojrzenie na atrakcje turystyczne przez pryzmat ekologii.

Atrakcje opisane w publikacji można odwiedzać: pieszo, spacerem, nordic walking, biegiem, rowerem, drezyną, kajakiem, statkiem, konno, biegówki, skitury, w rakietach, a tematyka obejmuje: przyrodę, dziedzictwo, sztukę, muzykę, lokalne produkty, winnice, questy na terenie urokliwych zakątków całej małopolski. Warto przyjrzeć się szczególnie rozdziałowi poświęconemu Sądecczyźnie i Popradzkiemu Parkowi Krajobrazowemu. Przewodnik to ponad 700 stron praktycznych informacji poświęconych poruszaniu się po lokalnych atrakcjach, ale też zbiór ciekawostek o atrakcjach i zabytkach z uwzględnieniem ekologicznych rozwiązań.

Zapraszam do lektury!

Dostęp do publikacji poniżej:

https://www.funduszpartnerstwa.pl/wp-content/uploads/2022/12/WYD_EKOPRZEWODNIK-book_www.pdf?fbclid=IwAR3p-gIQCI0yUURDTa54mmS1uHbkKwDc5udMzGHhZaOYejR72B6njiW0w5g

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony