GŁODZIK I SMAJDOR TEAM NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ SUFIGS LIGI ORLIKA 2022

GŁODZIK I SMAJDOR TEAM NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ SUFIGS LIGI ORLIKA 2022

23 września 2022 w Hotelu Ibis Styles w Nowym Sączu, odbyła się uroczysta Gala Zakończenia Sufigs Ligi Orlika. Na podsumowanie sportowej imprezy przybyli zaproszeni goście, sponsorzy i sportowcy. Organizatorem Sufigs Ligi Orlika oraz wspomnianej gali, jest Łukasz Frączek i jego firma ŁF Sport Events.

W tym sezonie pobiliśmy wszystkie możliwe rekordy. Poszerzyliśmy ilość drużyn do 45 zespołów, a na dodatek otwarliśmy nową klasę rozgrywkową, Ligę Oldboy 35+. To nam dało ogromną ilość, prawie 400 spotkań w sezonie. Rekordem była również frekwencja na samej piątkowej gali, gdzie na dwóch salach bawiło się aż 320 osób – mówi organizator Łukasz Frączek

W sezonie 2022 najlepszym zespołem okazała się drużyna GŁODZIK I SMAJDOR TEAM, która wygrała najwyższą klasę rozgrywkową, pokonując drugą drużynę w tabeli najmniejszą możliwą różnicą „jednym golem”. W Pucharze Ligi Orlika tryumfowali zawodnicy DOMU WESELNEGO SYLWIA. W Superpucharze 2022, zwyciężyła ponownie drużyna DOM WESELNY SYLWIA.

Nagrodę dla trzech najlepszych drużyn Ekstraklasy wręczał wicestarosta Nowosądecki, Pan Antoni Koszyk oraz właściciel firmy Sufigs, Pan Artur Olchawa.  Nagrody w I Lidze wręczał wójt Gminy Łącko, Pan Jan Dziedzina, natomiast nagrody w II Lidze wręczał wice wójt Gminy Podegrodzie, Pan Stanisław Mazur. Patronat honorowy nad imprezą objął Starosta Nowosądecki, Pan Marek Kwiatkowski.

Sponsorami imprezy byli: Sufigs, El-Kag, Bank Spółdzielczy w Podegrodziu, Pabud, Bastek Garnitury, Ibis Styles, Studio Podłóg Karol Klimek, Stal-Bud, Meble Lorek, Golsport, Dronavista, Gałat, Wysowianka, Panorama Sport, Vip Security System.

Fantastyczną wiadomością dla organizatora oraz dla wszystkich uczestników jest to, że na gali została podpisana kolejna umowa między firmą ŁF Sport Events, a firmą Sufigs, na kontynuowanie organizacji wydarzenia Sufigs Ligi Orlika. Umowa została zwarta na trzy kolejne sezony, zatem w 2025 roku będzie dziesięciolecie wspomnianego wydarzenia – informuje organizator  

Przedstawiamy wszystkie wyniki drużynowe oraz indywidualne:

WYNIKI – SUFIGS EKSTRAKLASA:

1 miejsce Ekstraklasa – GŁODZIK I SMAJDOR TEAM

2 miejsce Ekstraklasa – DOM WESELNY SYLWIA

3 miejsce Ekstraklasa – SANDECJA OLD BOYS

4 miejsce Ekstraklasa – GOLD TEAM/MEBLE LOREK

5 miejsce Ekstraklasa – TYLICZ.SKI 

6 miejsce Ekstraklasa – SEBBET & FIRMA CEMPA 

7 miejsce Ekstraklasa – BASTEK GARNITURY 

8 miejsce Ekstraklasa – SĄCZERSI 

9 miejsce Ekstraklasa – WIŚNIOWSKI

10 miejsce Ekstraklasa – BAZ PAL

Król Strzelców Ekstraklasy (34 gole) – PAWEŁ ZYGMUNT 

Najlepszy Asystent Ekstraklasy (19 asyst) –  ARKADIUSZ ZAWIŚLAN

Najlepszy Obrońca Ekstraklasy – BARTŁOMIEJ GARWOL 

Najlepszy w kl. Kanadyjskiej Ekstraklasy (38 pkt) – PAWEŁ ZYGMUNT 

Najlepszy Bramkarz Ekstraklasy –  JULIAN GRZEGORCZYK   

WYNIKI – SUFIGS I LIGA:

1 miejsce I Liga – HONER 

2 miejsce I Liga  – GRÓD CZOP PODEGRODZIE 

3 miejsce I Liga  – BATIMOWCY 

4 miejsce I Liga  – DJ NOVOS TEAM 

5 miejsce I Liga  – PIEMONTE CALCIO 

6 miejsce I Liga  – GADŻET TEAM

7 miejsce I Liga – IBIS STYLES N.S. 

8 miejsce I Liga – PABUD 

9 miejsce I Liga – MARIPOSA MED-SPA 

10 miejsce I Liga – MAWA WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Król Strzelców I Ligi (34 gole) – KRZYSZTOF JASIURKOWSKI 

Najlepszy Asystent I Ligi (14 asyst) – DOMINIK GÓRKA 

Najlepszy Obrońca I Ligi – MACIEJ MATEJA

Najlepszy w kl. Kanadyjskiej I Ligi (46 pkt) – KRZYSZTOF JASIURKOWSKI  

Najlepszy Bramkarz I Ligi – MATEUSZ MARCINOWSKI 

WYNIKI – SUFIGS II LIGA:

1 miejsce II Liga –  GREENPOWERNS

2 miejsce II Liga  – TRADE

3 miejsce II Liga  – MAXFOL 

4 miejsce II Liga  – PRESTIGE HOUSE 

5 miejsce II Liga  – BRUK-OGRÓD-NOWAK 

6 miejsce II Liga  – FOTO KEY 

7 miejsce II Liga – BYSEK TEAM 

8 miejsce II Liga – STAL-BUD/SAN MARINO 

9 miejsce II Liga – WIŚNIOWSKI II 

10 miejsce II Liga – ROLBUD 

Król Strzelców II Ligi (28 goli) – ADRIAN ŁASTOWSKI 

Najlepszy Asystent II Ligi (21 asyst) – MATEUSZ DOBOSZ 

Najlepszy Obrońca II Ligi – LUDWIK KOLASA

Najlepszy w kl. Kanadyjskiej II Ligi  (43 pkt) – ADRIAN ŁASTOWSKI 

Najlepszy Bramkarz II Ligi – ŁUKASZ KRZAK

WYNIKI – SUFIGS III LIGA:

1 miejsce III Liga –  RESTAURACJA NAWOJKA

2 miejsce III Liga  – BARSKA CLINIC

3 miejsce III Liga  – MAK-BUD

4 miejsce III Liga  – AFC ESKULAP 

5 miejsce III Liga  – LUMBERJACKS 

6 miejsce III Liga  – NITRO KARTING 

7 miejsce III Liga – YOUR HOUSE

8 miejsce III Liga – GOTOMA 

9 miejsce III Liga – GOLD TEAM/MEBLE LOREK JUNIOR 

Król Strzelców III Ligi (37 goli) – SZYMON POGWIZD 

Najlepszy Asystent III Ligi (17 asyst) – KACPER WÓJTOWICZ 

Najlepszy Obrońca III Ligi – GRZEGORZ KULPA 

Najlepszy w kl. Kanadyjskiej III Ligi  (51 pkt) – SZYMON POGWIZD 

Najlepszy Bramkarz III Ligi – MAKSYMILIAN BOREK 

WYNIKI – LIGA OLDBOY:

1 miejsce Liga Oldboy – OLIMP TEAM OLDBOYS

2 miejsce Liga Oldboy – TECHBIS THE REDS

3 miejsce Liga Oldboy – PLANET CAR

4 miejsce Liga Oldboy – REJS NOWY SĄCZ 

5 miejsce Liga Oldboy – BRUNO 

6 miejsce Liga Oldboy – GORC OCHOTNICA 

Król Strzelców Ligi Oldboy (32 gole) – TOMASZ KUC 

Najlepszy Asystent Ligi Oldboy (17 asyst) – RAFAŁ SMOLEŃ 

Najlepszy Obrońca Ligi Oldboy – GRZEGORZ KONSTANTY 

Najlepszy w kl. Kanadyjskiej Ligi Oldboy (38 pkt) – TOMASZ KUC 

Najlepszy Bramkarz Ligi Oldboy – FABIAN KIEŁBASA 

WYNIKI – PUCHAR LIGI ORLIKA:

1 miejsce – DOM WESELNY SYLWIA

2 miejsce – TRADE

Król Strzelców Pucharu Ligi Orlika – ADRIAN JAWOR (15 goli)

Najlepszy Bramkarz Pucharu Ligi Orlika –KRYSTIAN SKOCZEŃ  

Najlepszy Asystent Pucharu Ligi Orlika – TOMASZ SZCZUREK (9 asyst)

Najlepszy w kl. Kanadyjskiej Pucharu Ligi Orlika – ADRIAN JAWOR (18 pkt)

Najlepszy Obrońca Pucharu Ligi Orlika – MICHAŁ CHOCHOROWSKI

WYNIKI – PUCHAR FAIR PLAY:

1 miejsce – GORC OCHOTNICA 

NAJŁADNIEJSZY GOL SUFIGS LIGI:

 Najładniejszy Gol – KRYSTIAN KACZWIŃSKI (TRADE)

ZŁOTY BUT SUFIGS LIGI:

 Złoty but – PAWEŁ ZYGMUNT (DOM WESELNY SYLWIA)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony