IX Ogólnopolski Turniej Kibice Razem – Sandecja najlepsza

W Gniewinie reprezentacja ośrodka „KIBICE RAZEM Sandecja Nowy wzięła udział w IX edycji ogólnopolskiego sportowego turnieju. Sądecka drużyna spisała się znakomicie zajmując pierwsze miejsce.

-Po dalekiej podróży meldujemy się w Hotel Mistral Sport , który w 2012 roku służył reprezentacji Hiszpanii podczas Mistrzostw Europy rozgrywanych w Polsce i Ukrainie. – opowiada Mariusz Nowakowski koordynator Ośrodka KIBICE RAZEM Sandecja Nowy Sącz. – W pierwszym dniu po kolacji i odprawie dla opiekunów mieliśmy do dyspozycji wszystkie udogodnienia w obiekcie (między innymi basen, sauna). Następnego dnia od samego rana zaczęły się zmagania sportowe – 9 konkurencji (żonglerka piłka, skok w dal, bieg wahadłowy, jenga itd.). Po pierwszym dniu nasza reprezentacja zajmowała I miejsce.

Turniej nie był łatwy dla młodych sportowców.

– Po obiedzie poszliśmy nad morze by nieco odpocząć– dodał Mariusz Nowakowski. – W drugiej części turnieju musieliśmy dowieźć nasz wynik do końca. Niestety po ciężkim początku rozgrywek piłkarskich remisujemy 1-1 z przedstawicielami Kibice Razem Arka Gdynia (II miejsce po pierwszej części turnieju) oraz przegrywamy 0-2 z Kibice Razem Miedź Legnica (III miejsce po pierwszej części turnieju). Musieliśmy czekać na mecz o wszystko, który przyszło nam rozegrać z Kibice Razem Korona Kielce – po nerwowym początku pewnie wygrywamy 4-0, skrupulatne liczenie punktów i okazuje się, że puchar oraz złote medale pojadą do Nowego Sącza. Podium uzupełniły ekipy Arki Gdynia oraz Miedzi Legnica!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony