Kino ze Szminką powraca!

Kto z nas nie śledził losów Katarzyny Solskiej ambitnej kobiety ze wsi, która życie było zaplanowane przez ojca. Perypetie Kaśki i jej rodziny a także zawiłe życie bawiły miliony Polaków, a przed nami premiera już 5 części. Już 25 stycznia możliwość obejrzenia premiery, a wszystko w ramach KINA ZE SZMINKĄ.

Kultowe KINO ZE SZMINKĄ powraca do Kina SOKÓŁ w Nowym Sączu! Tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć przedpremierowo film BABY BOOM, CZYLI KOGEL MOGEL 5 – kolejny rozdział w kultowej, komediowej serii oraz kontynuację niezwykłych przygód patchworkowej rodziny: Wolańskich i Zawadów. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 25 stycznia o godzinie 18:00.

KINO ZE SZMINKĄ startuje o 18:00. W programie poczęstunek, prezentacje stoisk i pokazy. Seans rozpocznie się o 18.45 od rozlosowania nagród. Bilety w cenie 20 zł do nabycia online, w kasie MCK SOKÓŁ, a także w biletomacie w Centrum Handlowym GOŁĄBKOWICE (ul. Prażmowskiego 11).
Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych oraz stron internetowych Kina i MCK SOKÓŁ gdzie niebawem pojawi się lista partnerów styczniowego wydarzenia!

https://www.facebook.com/kinosokolns

ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony