Policja przejęła znaczne ilości narkotyków

Ponad 4 kilogramy marihuany sądeccy policjanci zabezpieczyli, a także zatrzymali właściciela nielegalnego suszu. Młody, 20-letni mieszkaniec Nowego Sącza usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Decyzją sądu w oczekiwaniu na wyrok mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

– Sądeccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 20-letni mieszkaniec Nowego Sącza może posiadać narkotyki – opowiada Aneta Izworska Zespół ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu – W toku realizowanych czynności początkiem stycznia br. na terenie jednej z sądeckich gmin zatrzymali podejrzewanego 20-latka, gdy jechał samochodem osobowym. W trakcie kontroli pojazdu policjanci znaleźli dużą niebieską torbę, w której był susz roślinny. Po jego zabezpieczeniu i zważeniu okazało się, że mieszkaniec Nowego Sącza posiadał ponad 4 kilogramy środków odurzających w postaci marihuany. Sądeczanin został zatrzymany i przewieziony do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających (art. 62 ust. 2 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii), za co grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek, 8 stycznia, Sąd Rejonowy w Nowym Sączu zastosował wobec mężczyzny tymczasowe aresztowanie – w oczekiwaniu na wyrok mężczyzna spędzi za kratami najbliższe trzy miesiące.

Link do materiału video:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony