„Kobieta, która ugotowała męża” + fotogaleria

Widzowie, którzy oglądali spektakl pt. „Kobieta, która ugotowała męża” siedziała jak zahipnotyzowana. Aktorzy potrafili wywołać niezwykły efekt odbioru tego co się działo na scenie. Bardzo ważna sztuka, znakomicie zagrana, dlatego nie dziwiły gromkie brawa i aplauz.

W programie JFT czytamy: „Hilary (Dorota Chotecka) to świetna gospodyni, która bardzo dba o podniebienie męża. Kenneth (Jacek Lenartowicz) uwielbia dobrze zjeść i jest przyzwyczajony do tego, by mu usługiwano. Pragnąc jednak uczuciowej odmiany, zamienia Hilary na nowszy model, Laurę (Michalina Sosna).

„Kobieta, która ugotowała męża” to nowoczesna forma tragikomedii. W sztuce tej, jak w życiu, lawiny śmiechu, a czasem łzy, występują naprzemiennie. Spektakl o miłosnym trójkącie i intrygującej sztuce kłamstwa. Pełen zabawnych dialogów, przedstawia relacje na linii mąż-żona, żona-kochanka, kochanka-mąż. Tu pytania żony miksują się z kipiącymi kłamstwami męża, a domysły kochanki przypiekają jego ego. Wszystko to w smacznej oprawie z pobudzającą zmysły grą aktorską.

„KOBIETA, KTÓRA UGOTOWAŁA MĘŻA” – Debbie Isitt

Teatr KAMIENICA z Warszawy

Reżyseria: Tomasz OBARA

Obsada: Michalina SOSNA, Dorota CHOTECKA, Jacek LENARTOWICZ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony