Hołownia: „Doprowadzimy do tego, że 16 października będzie w Polsce więcej powietrza”W ramach „wzmacniającego weekendu”, kandydaci Trzeciej Drogi przeprowadzili 1000 spotkań na terenie całej Polski. Zwieńczeniem akcji mobilizacyjnej było spotkanie otwarte z mieszkańcami Nowego Sącza. Na płycie rynku zgromadzili się wielbiciele tego ugrupowania.

– Doprowadzimy do tego, że 16 października będzie w Polsce więcej powietrza, uśmiechu, radości i wreszcie spędzimy normalnie po raz pierwszy święta, nie kłócąc się o politykę, nie skacząc sobie do oczu ze strachu. Wczoraj (30 września) wyruszyliśmy znad morza – ze Stegny, później Elbląg, Olsztyn, Ciechanów, Kikół, Łódź, Częstochowa, Oświęcim i dziś (1 października) Nowy Sącz. Wszystko po to, by powiedzieć Wam, że za dwa tygodnie w Polsce może się dużo zmienić – oświadczył Szymon Hołownia na spotkaniu otwartym w Nowym Sączu, kończącym weekendową trasę liderów Trzeciej Drogi #1000spotkań.
Założyciel partii Polska 2050 zaznaczył, że stawką tegorocznych wyborów są polskie dzieci i ich bezpieczna przyszłość. Uważa on, że nasz kraj nie powinien być polem walki. Najważniejszą kwestią dla Hołowni jest wzajemny szacunek.

Kandydaci Komitetu Trzecia Droga – Okręg Nr 14 – Nowy Sącz


– Wierzę, że damy radę odbić Sądecczyznę i ten region, by był na swoim miejscu. Moja jednostka miała hasło, że śmiały zwycięża i dlatego jestem tutaj między Wami, bo jesteście śmiali. Zrobiliście to, na co inni nie mieli odwagi – powiedział Paweł Mateńczuk “Naval”, kandydat z listy Trzeciej Drogi (startuje z ostatniego miejsca) z Nowego Sącza.
Trzecia Droga, to koalicja PSL i Polski 2050. Liderzy tych ugrupowań, czyli Władysław Kosiniak-Kamysz i Szymon Hołownia starają się zdobyć głosy wyborców, przemierzając całą Polskę. Wybory parlamentarne odbędą się 15 października. Jaka będzie Polska po wyborach?Agnieszka Michalik
Źródło: polska2050.pl
Wideo i fot.: facebook.com/pl2050sh

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony