Miłość w Czasach Pandemii – Czyli Walentynki 2021

W dziwnym świecie i czasie przyszło nam egzystować. Mimo iż miłość powinniśmy okazywać sobie przez cały rok to jednak 14 lutego corocznie liczne rzesze zakochanych robią to z większą intensywnością.

I co tu robić gdy we wspólnym świętowaniu pomóc w tym roku mają nam tylko kina lub teatry? Ewentualnie romantyczny spacer ulicami Nowego Sącza lub wspólny wypad na basen. Standardowo można także spędzić romantyczny wieczór we dwoje w domowej atmosferze przy zamówionej na wynos kolacji.

Wesprzeć może nas również branża hotelarska, która otworzyła się po długiej przerwie. Możemy więc wybrać się na wyjazdowy weekend.

Photo by mirofoto from FreeImages

Jedyny paradoks tej całej sytuacji jest taki, że wybierając kino, teatr czy spacer musimy pamiętać o obowiązującym nadal reżimie sanitarnym. Maseczki są nadal obowiązkowe. I jak tu okazać sobie uczucia? Pocałunek poprzez maseczkę nie będzie należał jednak do najbardziej namiętnych. Pandemię covid będzie można porównać więc do przyzwoitki i próbować skraść pocałunek ukochanej osobie wówczas gdy nikt nie będzie patrzył.

Mimo to zachęcamy wszystkich do wyjścia z domu i spędzenia Walentynek w miłej, ale bezpiecznej atmosferze.

A jakie Państwo będziecie spędzać je tego roku?

One thought on “Miłość w Czasach Pandemii – Czyli Walentynki 2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony